NŻ – parafia Przemienienia Pańskiego

Informacja pobrana z chcejezusa – NŻ – parafia Przemienienia Pańskiego

W miniony weekend (12-14.10) w parafii Przemienienia Pańskiego w Białymstoku 40 osób mogło doświadczyć Nowego Życia w Jezusie Chrystusie! 
Chwała Panu za ten czas łaski i przemiany serc!
Oto kilka świadectw kursu:

Na kursie Nowe Zycie Jezus pokazał mi moją grzeszność, słabość, kruchość oraz jak wiele muszę się uczyć i dowiadywać by być bliżej Jezusa. Uświadomił mi też wartość wspólnoty.
Grzegorz, 52l.

Na tym kursie Jezus przypomniał mi, że zawsze jest blisko mnie, że mnie kocha bezwzględnie, tylko musze uwierzyć, a On mi pomoże i wysłucha i da w sobie wiadomym czasie. Żeby żyć trzeba trwać w Chrystusie.
Danusia, 60 lat

Na tym kursie Jezus przypomniał mi, że bardzo mnie kocha, mimo, że jestem grzeszna. Jezus pokazał mi, że jest ponad wszystkim, abym Mu zaufała, a On mnie dalej poprowadzi.
Teresa, 63 lat

Na tym kursie Jezus przypomniał mi o Swojej miłości. Ukazał drogę nawrócenia, ale także moją grzeszność, co dla mnie jest bardzo ważne. Dał drogowskaz jak dalej postępować. Chwała Panu!
Basia, 54 l.

Na tym kursie Jezus pokazał mi, że najpierw ja muszę uwierzyć, aby Bóg zaczął przeze mnie działać. Na miłość nie muszę zasłużyć, jestem Jego dzieckiem i Bóg kocha mnie bezinteresownie. Moim kamieniem, który blokuje mnie na Boga jest mój grzech. Jezus jest moim Panem i Zbawicielem teraz i na zawsze!
Jadwiga, 63 lata

Na tym kursie Jezus powiedział mi, że kocha mnie taką grzeszną, słabą. W każdym momencie mojego życia i ze wszystkimi sprawami, problemami zwracać się do Niego, On wszystkiemu zaradzi. Nigdy nie będę sama.
Alicja, 68 l.

Na tym kursie Jezus pogłębił i umocnił moją wiarę. Jeszcze raz uzmysłowił mi, że mnie kocha wielką miłością, którą otrzymuję od Niego za darmo, nie muszę na nią zasługiwać. Uświadomił mi też, że mam się trzymać Kościoła i wspólnoty, aby wzrastać, ale też mogę prosić o pomoc w razie słabości.
Chwała Panu!
Regina, 69 lat

Na tym kursie Jezus pokazał mi ogrom bezwarunkowej miłości, którą mnie obdarza. Miłości czułej, której tak potrzebowałam. Dał mi też zapewnienie, że jest ze mną, jest moim Zbawicielem i mam w Nim wsparcie i Przyjaciela, który czyni mnie wolnym.
Dziękuję, że mogłam doświadczyć siły Wspólnoty, w której mnie postawił sam Pan Bóg. Dziękuję!
Wiesia, lat 60