XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 14 października 2018r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 14 października 2018r.

1/ Dziś XVIII Dzień Papieski pod hasłem „Promieniowanie ojcostwa”. Przed kościołem prowadzona jest zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia.

2/ Dziś II niedziela miesiąca. Ofiary na tacę na pokrycie kosztów za wykonany parking. W przyszłą niedzielę taca na Misje.

3/ Kościół pw. św. Rocha Bazyliką Mniejszą. Uroczyste ogłoszenie papieskiej nominacji dziś o godz.11.00. Mszy św. przewodniczyć będzie Arcybiskup Salvatore Pennacchio.

4/ Bóg zapłać za ofiary złożone w minionym tygodniu na potrzeby naszej parafii.

5/ 40 rocz. wyboru Kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową – 16 października

6/ Wspomnienie bł. Jerzego Popiełuszki – 19 października.

7/ W tym tygodniu na wspólną modlitwę różańcową zapraszamy mieszkańców: w poniedziałek – ul. Gen. Maczka, we wtorek – ul. Zawady, w środę – ul. Sapiehy, w czwartek – ul. Śnieżnej i Wspaniałej, w piątek – dzieci i młodzież, w sobotę – małżeństwa.

8/ Przyjmujemy na „Wypominki”. Prosimy o modlitwę i pamięć o swoich zmarłych. W kościele modlić się i wspominać ich imiona będziemy od 2 do 8 listopada.

9/ Można jeszcze głosować na projekt Budżetu Obywatelskiego 2019 w sprawie modernizacji Sali gimnastycznej w SP 47 oraz przez internet: cas.bialystok.pl ID S 17 Głosowanie od 3 – 17 października 2018r. Szczegóły na plakacie.