14 października – 28. Niedziela zwykła – ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 14 października – 28. Niedziela zwykła – ogłoszenia

 1. Dzisiaj 28 NIEDZIELA ZWYKŁA. Nabożeństwo różańcowe o godz. 17.20. Dzisiaj kanonizacja bł. Pawła VI Papieża.
 2. Rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Módlmy się w intencji misji.
 3. 18.10 – czwartek – Święto św. Łukasza, Ewangelisty.
 4. 19.10 – piątek – Wspomnienie bł. Jerzego Popiełuszki, Kapłana, Męczennika.
 5. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin w środę o godz. 18.30 połączona z różańcem
 6. Na wypominki – modlitwy za zmarłych można składać przed i po Mszy św. w starej kancelarii przy zakrystii. Wypominki rozpoczną się 3 listopada o godz. 17.00 .
 7. Nabożeństwo różańcowe: w niedzielę o godz. 17.20, w dni powszednie: o godz. 18.30 dla wszystkich, dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.
 8. 15 października – poniedziałek o godz. 18.00 Msza św. za zmarłego śp. Księdza Prałata Stefana Girstuna.
 9. W przyszłą niedzielę 21 października rozpoczynają się nauki przedmałżeńskie. O godz. 18.00 Msza św. i po Mszy św. konferencja w sali na plebanii.
 10. Serdecznie zapraszamy na sztukę teatralną pt. „Polska – nasza Kochana Ojczyzna”, Sztuka została przygotowana przez dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 16 pod opiekę Ks. Tadeusza Rutkowskiego i Pani Ireny Kardasz – katechetki we współpracy ze Stowarzyszeniem Rodzina na Plus z okazji 100 rocznica odzyskania niepodległości. Sztuka będzie wystawiana w parafii Zmartwychwstania Pańskiego w Białymstoku w dniach 14 – 21 października Szczegółowe informacje znajdują się na plakatach i na stronie internetowej. Sztuka jest objęta honorowym patronatem Abpa Tadeusza Wojdy
 11. Jest czasopismo diecezjalne: „Drogi Miłosierdzia” na październik i „Gość Niedzielny”. Do nabycia przed kościołem.
 12. 20.10 – sobota – organizowana jest VI Archidiecezjalna Pielgrzymka Bierzmowanych do Suchowoli. Zapraszamy młodzież, która przed wakacjami otrzymała sakrament bierzmowania. Prosimy zgłaszać się do środy włącznie.
 13. Stowarzyszenie Rodzina na Plus serdecznie zaprasza na kolejną edycję warsztatów poświęconych różnym technikom dekoracyjnym, związanych z tematyką Świąt Bożego Narodzenia. Zajęcia odbywają się w każdą sobotę w godzinach 9.00 – 13.00 w kawiarence na plebanii. Udział w warsztatach jest bezpłatny.
 14. Dzisiaj zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 15. Dziękujemy za ofiary na budowę kościoła i za dzisiejsze ofiary na tacę przeznaczone na budowę kościoła oraz za makulaturę i nakrętki. Dzisiaj można obejrzeć wnętrze budującego się kościoła. Serdecznie zapraszamy po Mszy św.