7 października – 27. Niedziela zwykła – ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 7 października – 27. Niedziela zwykła – ogłoszenia

 1. Dzisiaj jest 27 NIEDZIELA ZWYKŁA. Nabożeństwo różańcowe o godz. 17.20.
 2. 13.10 – sobota – po wieczornej Mszy św. procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Przynosimy na procesję świece.
 3. Poświęcenie różańców dla dzieci klas III Szkoły Podstawowej nr 12: 8 października o godz. 18.00; dla dzieci klas III Szkoły Podstawowej nr 16 i uczących się poza parafią: 9 października – o godz. 18.00.
 4. Nabożeństwo różańcowe w sobotę po wieczornej Mszy św., w niedzielę o godz. 17.20, w pozostałe dni powszednie o godz. 18.30; dla dzieci od poniedziałku do piątku włącznie o godz. 17.00.
 5. Od przyszłej niedzieli będziemy przyjmować na wypominki za zmarłych. Na stoliku za ławkami są kartki na wypominki. Prosimy wziąć kartkę i na niej wypisać zmarłych.
 6. Nowa edycja Kursu Alfa w naszej parafii rozpocznie się w poniedziałek 8 października (jutro) o godz. 19.00 w sali konferencyjnej na plebanii. Kurs Alfa jest doskonałym wprowadzeniem w życie Ewangelią w codzienności i sprzyja odkryciu Kościoła jako wspólnoty. Więcej informacji i zapisy na stoliku przy wyjściu z kościoła.
 7. W Białymstoku trwa głosowanie na projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019. Wśród nich znajduje się projekt kościelny nr M 06 pt. „Biblia – źródło kulturowych kontekstów”, mający na celu upowszechnianie biblijnej katechezy dorosłych. Zwracamy się z prośbą o głosowanie na ten projekt w internecie na stronie www.bialystok.pl albo na kartach do głosowania dostępnych wraz ze szczegółowymi informacjami na stoliku przy wyjściu kościoła (wystarczy podać imię, nazwisko, adres i wiek).
 8. Jest czasopismo diecezjalne: „Drogi Miłosierdzia” na październik i „Gość Niedzielny” z filmem: „Sprawa Chrystusa”. Można nabyć przed kościołem.
 9. Serdecznie zapraszamy na sztukę teatralną pt. „Polska – nasza Kochana Ojczyzna”, Sztuka została przygotowana przez dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 16 pod opiekę Ks. Tadeusza Rutkowskiego i Pani Ireny Kardasz – katechetki we współpracy ze Stowarzyszeniem Rodzina na Plus z okazji 100 rocznica odzyskania niepodległości. Sztuka będzie wystawiana w parafii Zmartwychwstania Pańskiego w Białymstoku w dniach 14 – 21 października Szczegółowe informacje znajdują się na plakatach i na stronie internetowej. Sztuka jest objęta honorowym patronatem Abpa Tadeusza Wojdy
 10. Rada Osiedla Bacieczki wraz z przedstawicielami Policji serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców, a w szczególności seniorów na spotkanie dotyczące bezpieczeństwa na osiedlu. Spotkanie odbędzie się w najbliższy wtorek 9 października o godz. 16.45 w Szkole Podstawowej nr 12.
 11. Dziękujemy za ofiary na budowę kościoła oraz za makulaturę i nakrętki. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na budowę naszego kościoła. Dziękujemy Panom Tomaszowi Sierzputowskiemu, Andrzejowi i Grzegorzowi Łukaszewiczom za posadzenie drzew na posesji przy kościele.