30 września – 26. Niedziela zwykła – ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 30 września – 26. Niedziela zwykła – ogłoszenia

 1. Dzisiaj jest 26 NIEDZIELA ZWYKŁA. Dzisiaj o godz. 14.00 – Msza św. dla klas VIII Szkól Podstawowych i trzecich gimnazjalnych w ramach przygotowań do bierzmowania. Zapraszamy też rodziców.
 2. 1 października – poniedziałek – rozpoczyna się nabożeństwo różańcowe. W czasach zagubienia człowieka skazanego na zdawanie trudnego egzaminu ze swojej postawy wobec Boga i bliźnich weźmy do naszych rąk różaniec. Prosi nas o to sama Matka Najświętsza. Przychodźmy na nabożeństwo różańcowe do naszej świątyni: w niedzielę o godz. 17.20, w sobotę o godz. 18.50, w pozostałe dni o godz. 18.30. Nabożeństwo dla dzieci od poniedziałku do piątku włącznie o godz. 17.00. Dzieci, które będą chodzić na różaniec do kościoła otrzymają książeczkę: pt. „Polska z Jezusem i Maryją” Każdego dnia będą otrzymywać naklejki obrazki do wklejenia w książeczce.
 3. 4.10 – pierwszy czwartek miesiąca – dzień modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne. Po nabożeństwie różańcowym spotkanie Grona Przyjaciół Seminarium Duchownego.
 4. 5.10 – pierwszy piątek miesiąca. Msze św. będą o godz. 6.30, 7.00, 16.30, 18.00. Spowiadamy rano od 6.30, po południu od godz. 16.00. Od godz. 9.00 księża odwiedzą z Panem Bogiem chorych.
 5. 6.10 – sobota – pierwsza sobota miesiąca. Msza św. i nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP o godz. 7.00.
 6. Msza Święta z okazji Archidiecezjalnego Dnia Eucharystii, w 10. rocznicę Wydarzeń Eucharystycznych, zostanie odprawiona w niedzielę, 7 października br. godz.11.00 w Kolegiacie św. Antoniego w Sokółce. Mszy Świętej przewodniczyć będzie Arcybiskup Tadeusz Wojda Metropolita Białostocki. Zapraszamy do uczestnictwa.
 7. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin w środę o godz. 18.30 połączona z różańcem.
 8. Natomiast młodzież oraz wszystkich chętnych starszych zapraszamy do scholi młodzieżowej. Spotkania odbywają się w niedziele o godz. 18.00 w sali św. Cecylii na plebanii. Schola dba o oprawę muzyczną niedzielnej Mszy Świętej o godz. 19.30.
 9. Zapraszamy do scholii wszystkie dzieci w wieku szkolnym. Próby odbywają się w sali św. Cecylii na plebanii w soboty o godz. 10.00. Schola śpiewa na niedzielnej Mszy świętej o godz. 10.30.
 10. Rozpoczynamy zapisy kandydatów na ministrantów. Chętni, by służyć Panu Bogu przy ołtarzu mogą zapisywać się po każdej Mszy św. w starej kancelarii przy zakrystii
 11. Jest czasopismo: „Gość Niedzielny”. Można nabyć przed kościołem.
 12. Dziękujemy za ofiary na budowę kościoła oraz za makulaturę i nakrętki. Dziękujemy Panom: Tadeuszowi Pogorzelskiemu, Stanisławowi Ruminowiczowi, Piotrowi Hajduk, Adamowi Sokólskiemu, Wojciechowi i Adrianowi Brzozko, Grzegorzowi i Andrzejowi Łukaszewiczom i Krzysztofowi Wróblewskiemu za pracę w nowym kościele.