Cykl katechez biblijnych dla dorosłych „On zmartwychwstał” oraz projekt „Biblia – źródło kulturowych kontekstów”

Informacja pobrana z katecheza.archibial.pl – Cykl katechez biblijnych dla dorosłych „On zmartwychwstał” oraz projekt „Biblia – źródło kulturowych kontekstów”

Z dniem 3 października 2018 Wydział Katechetyczny rozpoczyna cykl katechez biblijnych prowadzonych metodą Mess’AJE. Sesja „On zmartwychwstał” adresowana jest do wszystkich dorosłych zainteresowanych odkrywaniem historii wiary w Biblii i nawiązywaniem osobowej relacji z Bogiem. Spotkania odbywać się będą w Centrum Formacji Pastoralno-Katechetycznej im. Bł. Michała Sopoćki przy ul. Warszawskiej 50 w Białymstoku (wejście od parkingu) w środy 3, 10, 17, 24, 31 października oraz 7, 14 listopada 2018 w godz. 18.00-20.30. Plakat: kliknij i pobierz.

Jednocześnie informujemy, że do Budżetu Obywatelskiego 2019 wpłynął nasz projekt zatytułowany „Biblia – źródło kulturowych kontekstów”. Ma on służyć doskonaleniu i adaptacji narzędzi francuskojęzycznych, a więc tłumaczeniu literatury źródłowej, nagraniu montaży multimedialnych oraz upowszechnianiu metody Mess’AJE. Projekt został zakwalifikowany do głosowania w grupie projektów ogólnomiejskich i nosi numer ID M06. Głosowanie odbywać się będzie na kartach do głosowania bądź drogą elektroniczną w dniach 3-17 października 2018. Wszystkich prosimy o głosowanie na nasz projekt.