23 września – 25. Niedziela zwykła – ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 23 września – 25. Niedziela zwykła – ogłoszenia

 1. Dzisiaj jest 25 NIEDZIELA ZWYKŁA.
 2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 14.00 będzie spotkanie wszystkich ministrantów i rodziców. Bardzo serdecznie zapraszamy. Opiekunem ministrantów jest ks. Tomasz.
 3. 28 września – piątek – w 10-tą rocznicę beatyfikacji Ks. Michała Sopoćki o godz. 15.00 – koronka do Miłosierdzia Bożego będzie odmawiana na skrzyżowaniu ulic: Produkcyjnej i Bacieczki oraz Komisji Edukacji Narodowej i Ks. Pietkuna. Serdecznie zapraszamy.
 4. 27.09 – czwartek – o godz. 19.00 odbędzie się procesja z relikwiami bł. Ks. Michała Sopoćki z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego do Katedry.
 5. 28.09 – piątek – Święto bł. Michała Sopocki, Prezbitera, Patrona Miasta Białegostoku. Uroczysta Msza św. w Katedrze o godz. 18.00 w int. wszystkichmieszkańców Białegostoku.
 6. 29.09 – sobota – Święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
 7. Msza św. z okazji X rocznicy beatyfikacji ks. Michała Sopoćki będzie sprawowana w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białymstoku w niedzielę 30 września br. o godz. 15.00. Mszy św. będzie przewodniczyć Arcybiskup Tadeusz Wojda Metropolita Białostocki. Zapraszamy do uczestnictwa.
 8. Jest „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny”. Można nabyć przed kościołem..
 9. Spotkanie VIII klas Szkół Podstawowych i III klas Gimnazjum, które przygotowują się do przyjęcia sakramentu bierzmowania odbędzie się w niedzielę, 30 września o godz. 14.00 – Msza św., następnie spotkanie formacyjne w kościele. Prosimy aby na spotkanie przybyli rodzice. Młodzież, która uczy się poza naszą parafią i te osoby, które z różnych przyczyn nie mają jeszcze sakramentu bierzmowania a chcą go przyjąć niech zgłaszają się do ks. Adriana.
 10. Zapraszamy do scholi wszystkie dzieci w wieku szkolnym, które czują w sobie chęć wyśpiewania Panu Bogu radości noszonej w swoim sercu i pragną poczuć się jak w ”niebie”. Próby odbywają się w sali św. Cecylii na plebanii w soboty o godz. 10.00. Schola śpiewa na niedzielnej Mszy świętej o godz. 10.30.
 11. Młodzież oraz wszystkich chętnych starszych zapraszamy do scholi młodzieżowej. Spotkania odbywają się w niedziele o godz. 18.00 w sali św. Cecylii na plebanii. Schola dba o oprawę muzyczną niedzielnej Mszy Świętej o godz. 19.30.
 12. W najbliższą sobotę odbędzie się spotkanie Dominikańskiej Szkoły Wiary w Białymstoku. Wykład na temat „Współczucie – duch dominikańskiej modlitwy i apostolstwa” wygłosi o godzinie 10:00 o. Maciej Biskup OP. Spotkanie odbędzie się w Centrum Formacji Pastoralno-Katechetycznej przy ul. Warszawskiej 50. Szczegóły mogą Państwo znaleźć na plakacie wywieszonym na tablicy ogłoszeń.
 13. Dziękujemy za ofiary na budowę kościoła oraz za makulaturę i nakrętki.