XXII Niedziela Zwykła – 2.09.2018 r.

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – XXII Niedziela Zwykła – 2.09.2018 r.

Dzisiaj jest I niedziela miesiąca. Po mszy św. o godz. 7.30  rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu i wspólny różaniec.

W piątek 7 września w naszej parafii rozpoczyna się 40- godzinne nabożeństwo.  Msze św. w piątek i sobota o godz. 7.00, 9.30 i 18.00, w niedziele w porządku niedzielnym.   Jest to szczególna okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu. Nabożeństwo poprowadzi ks. Andrzej Proniewski, rektor Seminarium Duchownego w Białymstoku . Serdecznie zapraszamy

3 września w poniedziałek Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego o godz.8.00 serdecznie zapraszamy.

W sobotę 8 września –  Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny,  11 rocznica koronacji obrazu Matki Bożej Miłosierdzia,

W następną niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na KUL i Centrum Pastoralno-Katechetyczne.

Młodzież klas III gimnazjalnych, i 8 SP ucząca się poza naszą parafią ma obowiązek zgłosić się do kancelarii parafialnej w godzinach otwarcia i zapisać się  na spotkania formacyjne przygotowujące się do sakramentu bierzmowania. Zapisy będą trwały przez cały wrzesień.

Rodziców dzieci klas III SP , które uczą się poza parafią prosimy by zapisywali dzieci do I komunii świętej. Pierwsze spotkanie  z dziećmi odbędzie się w ostatnią niedziele września.

Chłopców klas III i starszych , którzy chcieliby zostać ministrantami i służyć przy ołtarzu zapraszamy do zapisywania się u ks. Marcina .

Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie wyruszy w sobotę 8 września br. o godz. 7.00 sprzed Białostockiej Katedry. Z naszej parafii grupa wyruszy o godz. 7.45.  Serdecznie zapraszamy wszystkich  na wspólny pielgrzymkowy szlak. Zapisy na pielgrzymkę oraz na autokar powrotny w naszej parafii u ks. Sławka. Koszt autokaru 10zł. plus znaczek 5zł.

Od poniedziałku wznawiamy nasze adoracje Najświętszego Sakramentu od 17 do 21. zapraszamy też na spotkanie Odnowy w Duchu Św. po Mszy sw. o godz. 18

W piątek na Mszy św. o godz. 18 pierwsze spotkanie Oazy, zapraszamy dzieci i młodzież !