XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 2 września 2018r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 2 września 2018r.

1/ Dziś pierwsza niedziela miesiąca września. Intencja dla KŻR – O światło Ducha Świętego dzieciom i młodzieży rozpoczynającym rok szkolny i katechetyczny.

2/ Rada Osiedla Zawady zaprasza na Piknik Rodzinny. Dziś po Mszy św. o godz. 11.30.

3/ Jutro początek roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 8.00

4/ Godzina Święta w pierwszy czwartek. Od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

5/ Pierwszy piątek nabożeństwo do NSPJ o godz. 8.00 i adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00, a po niej Msza św. o godz. 18.00.

6/ XXXIV Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie wyruszy w sobotę 8 września br. o godz. 7.00 sprzed Białostockiej Katedry. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wyruszenia na wspólny pielgrzymkowy szlak. Nasza parafia kolejny już raz pielgrzymować będzie jako oddzielna grupa. Wyjście sprzed kościoła o godz. 7.30. Koszt 5zł. (znaczek pielgrzyma). Jeżeli byliby chętni na powrót z Krypna autokarem (koszt 10 zł.), prosimy o zgłaszanie do ks. Daniela. Ukoronowaniem pątniczej wędrówki będzie uroczysta Msza Święta celebrowana o godz. 18.00 z udziałem wszystkich grup pielgrzymkowych z całej Archidiecezji.

7/ Spotkanie ks. Daniela z rodzicami ministrantów w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30

8/ Wychodząc naprzeciw pilnej potrzebie parafii w Białowieży i ks. proboszcza Bogdana Popławskiego w przyszłą niedzielę taca na budowę plebanii, która spłonęła w lutym br.

9/ W dniach 22 – 23 września organizowana jest pielgrzymka autokarowa na Jasną Górę. Po drodze odwiedzimy między innymi Niepokalanów, Gidle, Żoliborz. Koszt pielgrzymki 280 zł i obejmuje: ubezpieczenie, nocleg i wyżywienie. Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania. Program zamieszczony został w gablocie i numer tel. pod którym również można się zapisywać.