17 czerwca – 11. Niedziela zwykła – ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 17 czerwca – 11. Niedziela zwykła – ogłoszenia

 1. Dzisiaj jest 11 NIEDZIELA ZWYKŁA.. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30.
 2. Dzisiaj zbiórka do puszek na leczenie – rehabilitację Rafała Dembowskiego naszego parafianina i ministranta, który uległ wypadkowi w ubiegłym roku. Kto może niech złoży swój dar.
 3. Nabożeństwo czerwcowe w niedziele, święta i środy o godz. 17.30. W pozostałe dni powszednie o godz. 18.30. Zachęcamy do udziału w nabożeństwie czerwcowym.
 4. W naszej parafii powstaje nowa wspólnota: Przyjaciół Oblubieńca. W związku z tym, 20 czerwca o godz. 18.00 Mszę św. odprawi Ks. Abp Tadeusz Wojda – Metropolita Białostocki i eryguje wspólnotę.
 5. 21 czerwca – Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, Zakonnika.
 6. 22 czerwca – piątek – zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. O godz. 8.00 – Msza św. dla Gimnazjum i Szkół Podstawowych. Zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli, pracowników Szkół i rodziców na wspólne dziękczynienie Panu Bogu za rok szkolny.
 7. 23 czerwca – sobota – Dzień Ojca. Pamiętajmy o Ojcach żyjących i o tych, którzy już odeszli do wieczności. Nabożeństwo czerwcowe ofiarujemy w intencji ojców.
 8. W środę nie będzie nowenny do Matki Bożej Królowej Rodzin.
 9. Od 1 lipca do 31 sierpnia w dni powszednie Msze św. będą o godz. 7.00 i 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 6.30. W lipcu i sierpniu w niedziele Msze św. będą o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00 i 19.30. Nie będzie Mszy św. o godz. 14.00!
 10. Drodzy rodzice, rozpoczynają się wakacje, zadbajcie, aby wasze dzieci uczestniczyły w niedzielnych Mszach św.!
 11. Zapraszamy do obejrzenia sztuki teatralnej pt. „Polska – nasza kochana Ojczyzna”, która będzie wystawiona 18 czerwca (poniedziałek) o godz. 19.00 w parafii Zmartwychwstania Pańskiego (na Wysokim Stoczku). Sztuka została przygotowana przez dzieci z SP 16 pod opieką Ks. Tadeusza Rutkowskiego i Pani katechetki Ireny Kardasz. Serdecznie zapraszamy.
 12. W piątek 22 czerwca wyrusza trzydniowa XXXVIII Piesza Pielgrzymka Różanostocka. Zachęcamy wszystkich do udziału w pielgrzymce. Zapisy są przyjmowane w parafii pw. Wszystkich Świętych. Istnieje możliwość zapisów na pielgrzymkę przez stronę internetową pielgrzymki: www.rozanostocka.pl
 13. W terminie od 27 czerwca do 11 lipca br. w Świetlicy Środowiskowej (w budynku naszej plebanii) zorganizowane będą bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży ze środowiska lokalnego. Przewidziane są atrakcyjne zajęcia, rozgrywki, konkursy oraz nagrody. Wszystkich chętnych, serdecznie zapraszamy. w godzinach od 9.00 do 14.00.
 14. Jest czasopismo „Mały Gość Niedzielny” i „Gość Niedzielny”, „Miłujcie się” i „Drogi miłosierdzia”. Można nabyć przed kościołem.
 15. Dziękuję za ofiary na budowę kościoła. W ubiegłą niedzielę na tacę na budowę kościoła złożono: 7979,47zł. i 2$. Bardzo serdecznie dziękuję. Dziękuję za składaną makulaturę i nakrętki.