10 czerwca – 10. Niedziela zwykła – ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 10 czerwca – 10. Niedziela zwykła – ogłoszenia

 1. Dzisiaj jest 10 NIEDZIELA ZWYKŁA. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30.
 2. Dzisiaj przypada I rocznica święceń biskupich oraz ingresu do Katedry białostockiej Jego Ekscelencji Księdza Arcybiskupa Tadeusza Wojdy. Msza św. pod przewodnictwem Arcybiskupa Metropolity będzie sprawowana o godz. 11.00 w Katedrze białostockiej. Módlmy się w intencji naszego Arcypasterza.
 3. Nabożeństwo czerwcowe w niedzielę, święta i środy o godz. 17.30. W pozostałe dni powszednie o godz. 18.30. Zachęcamy do udziału w nabożeństwie czerwcowym.
 4. 11 czerwca – poniedziałek – Wspomnienie św. Barnaby, Apostoła.
 5. 13 czerwca – środa – odpust Św. Antoniego z Padwy, Prezbitera i Doktora Kościoła. Msze św. będą o godz. 7.00, 10.30 i 18.00. W tym dniu nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30. Po wieczornej Mszy św. procesja fatimska. Serdecznie zapraszamy.
 6. 14 czerwca – czwartek – Wspomnienie bł. Michała Kozala, Biskupa i Męczennika.
 7. 15 czerwca – piątek – o godz. 18.00 – Msza św. za śp. Ks. Prałata Stefana Girstuna.
 8. Zapraszamy do obejrzenia sztuki teatralnej pt. „Polska – nasza kochana Ojczyzna”, która będzie wystawiona 18 czerwca (poniedziałek) o godz. 19.00 w parafii Zmartwychwstania Pańskiego (na Wysokim Stoczku). Sztuka została przygotowana przez dzieci ze SP 16 pod opieką Ks. Tadeusza Rutkowskiego i Pani katechetki Ireny Kardasz. Serdecznie zapraszamy.
 9. Jest czasopismo diecezjalne „Drogi Miłosierdzia” na czerwiec. „Gość Niedzielny”. Zachęcamy do nabycia i czytania.
 10. W następną niedzielę zbiórka do puszek na leczenie – rehabilitację Rafała Dembowskiego, naszego parafianina i ministranta, który uległ wypadkowi w ubiegłym roku. Kto może niech złoży swój dar.
 11. Dziękujemy za ofiary na budowę kościoła. Dziękujemy i za dzisiejsze ofiary na tacę przeznaczone na budowę. Dziękujemy za składaną makulaturę.