27 maja – 8. Niedziela zwykła – ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 27 maja – 8. Niedziela zwykła – ogłoszenia

 1. Dzisiaj jest 8 NIEDZIELA ZWYKŁA – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY. Dzisiaj zakończenie czasu spowiedzi i Komunii Św. wielkanocnej. Nabożeństwo majowe o godz. 17.30.
 2. 31 maja – czwartek – UROCZYTSOŚĆ NAJŚW. CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA – BOŻE CIAŁO. Msze św. będą o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 13.00, 18.00. Główna Msza św. o godz. 10.30 i po tej Mszy św. wyruszy procesja eucharystyczna ulicami: Planetarna, Satelitarna, Heweliusza, Jowisza, Bacieczki, Heweliusza, Wróblewskiego, Planetarna. Ołtarzyki mają być przy ul. Satelitarnej, Bacieczki, Heweliusza, Planetarna. Po zakończeniu procesji będzie Msza św. Weźmy czynny udział w procesji. Udekorujmy domy na trasie procesji. Bardzo proszę o przygotowanie ołtarzyków w tych miejscach jak w ubiegłym roku, niech pomogą sąsiedzi z ulicy. W tym dniu nie będzie nabożeństwa majowego o godz. 17.30. Dzieci, które przystąpiły w tym roku do I Komunii Św. niech przyjdą w strojach pierwszokomunijnych. W związku z procesją zapraszamy wszystkich, którzy biorą udział w procesji: dzieci, młodzież i starszych na spotkanie we wtorek o godz. 19.00.
 3. Od piątku będzie oktawa Bożego Ciała. Po wieczornej Mszy św. nieszpory i procesja eucharystyczna. Tylko w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00.
 4. 1 czerwca – piątek – początek nabożeństwa czerwcowego. Zachęcamy do udziału w nabożeństwie czerwcowym. 1 czerwca – Międzynarodowy Dzień Dziecka. Módlmy się w intencji dzieci.
 5. 1 czerwca – pierwszy piątek miesiąca. Msza św. i nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa o godz. 7.00, 16.30, 18.00. Spowiadać będziemy rano od godz. 6.30, po południu od godz. 16.00. Od godz. 9.00 księża odwiedzą z Panem Bogiem chorych.
 6. 2 czerwca – pierwsza sobota miesiąca – Msza św. i nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 7.00.
 7. 2 czerwca w sobotę Ks. Arcybiskup Tadeusz Wojda zaprasza dzieci pierwszokomunijne do uczestnictwa w VI Pielgrzymce dzieci Pierwszokomunijnych do Sanktuarium w Sokółce.
 8. Jest „Gość Niedzielny”. Można nabyć przed kościołem.
 9. W sobotę odbył się festyn rodzinny. Bardzo serdecznie dziękujemy Stowarzyszeniu Rodzina Na Plus za pomysł, zorganizowanie i poprowadzenie tego festynu. Dziękujemy wszystkim Sponsorom i naszym Parafianom za pomoc i przygotowanie festynu. Tak wiele osób włączyło się do przygotowania i prowadzenia festynu, że nie sposób wszystkich wymienić. Dlatego wszystkim za wszystko serdeczne Bóg zapłać!
 10. Dziękujemy za ofiary na budowę kościoła, za makulaturę i nakrętki. Na ośrodek „Metanoia” zebrano 2400zł. Serdeczne Bóg zapłać!
 11. Parafia Zmartwychwstania Pańskiego w Białymstoku serdecznie zaprasza na pielgrzymkę samolotową Szlakiem św. Pawła Apostoła do Grecji w dniach od 12 do 19 lipca 2018r. w cenie 2850zł. Informacje w zakrystii lub kancelarii parafii Zmartwychwstania Pańskiego u ks. Wojciecha oraz na stronie internetowej parafii.