VII Niedziela Wielkanocna – 13.05.2017r. Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – VII Niedziela Wielkanocna – 13.05.2017r. Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

16 maja – święto św. Andrzeja Boboli . Patrona Polski

W najbliższą niedzielę, Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończy się czas spowiedzi i komunii św. wielkanocnej. Na Mszy św. o godz. 11.30 rocznica I Komunii św.

Modlitewne czuwanie przez Uroczystością Zesłanie Ducha Świętego organizowane przez wspólnoty Archidiecezji Białostockiej odbędzie się 19 maja w Katedrze Białostockiej. Rozpoczęcie o godz. 20.00. O godz. 22.00 Msza Święta  przewodnictwem Biskupa Henryka Ciereszki.

W następną III niedzielę miesiąca taca będzie przeznaczone na prace remontowe w naszym kościele. Dobiegają końca prace remontowe salki pod kościołem dla grup parafialnych. Od czerwca rozpoczynamy malowanie i ocieplanie na zewnątrz kopuły kościoła.

Zachęcamy,  do udziału w Nabożeństwach Majowych, codziennie po Mszy św. o godz. 18.00, natomiast DLA DZIECI  w poniedziałki, środy i piątki o godz. 17.30

W piątek  11 maja diakon Damian Silwonik zakończył już praktykę duszpasterska w naszej parafii. Święcenia Kapłańskie  otrzyma w katedrze białostockiej 26 maja o godz. 11.00, a Mszę św. prymicyjną odprawi 27 maja o godz. 13.00 w kościele  NMP  z Guadalupe w Białymstoku na które serdecznie zaprasza. W naszej parafii sekundycję odprawi  2 czerwca o godz. 9.30 i udzieli prymicyjnego błogosławieństwa.