6 maja – 6. Niedziela Wielkanocna – ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 6 maja – 6. Niedziela Wielkanocna – ogłoszenia

 1. Dzisiaj jest 6 NIEDZIELA WIELKANOCNA. O godz. 17.30 nabożeństwo majowe.
 2. Dzieci, które dzisiaj przystąpiły do I Komunii św. będą miały Biały Tydzień. Codziennie o godz. 18.00 Msza św. i nabożeństwo majowe.
 3. 8 maja – wtorek – Uroczystość św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski. W tym dniu przypada dzień imienin Ks. Arcybiskupa Seniora Stanisława Szymeckiego.
 4. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin w środę o godz. 18.30 połączona z nabożeństwem majowym.
 5. Nabożeństwo majowe w dni powszednie dla wszystkich o godz. 18.30, w soboty o godz. 18.45, w niedziele i święta o godz. 17.30; dla młodzieży od poniedziałku do piątku włącznie o godz. 19.30. Serdecznie wszystkich zapraszamy. Dzieci uczęszczające na majowe nabożeństwo otrzymują plansze i codziennie obrazki do wklejenia.
 6. 13 maja w niedzielę o godz. 20.30 będzie procesja ku czci Matki Bożej Fatimskiej. Na procesję przynosimy świece.
 7. W piątek rozpoczyna się nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Nowenna będzie połączona z nabożeństwem majowym. Za udział w nowennie można zyskać odpust zupełny
 8. Podajemy do wiadomości: z racji I Komunii Św. w niedzielę 13 maja i 20 maja Msza św. rozpoczynająca się o godz. 10.30 rozpocznie się o godz. 10.00.
 9. W sobotę spowiedź dzieci klas trzecich SP nr 16 i ich rodzin. O godz. 9.00 klasy: III a, c. O godz. 10.00: klasy III b, d, e.
 10. Jest czasopismo diecezjalne: „Drogi Miłosierdzia” na maj, „Gość Niedzielny”. Można nabyć przed kościołem. Zachęcamy do nabycia i czytania.
 11. Archidiecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne w Białymstoku zaprasza serdecznie wszystkich maturzystów na nabożeństwo majowe dnia 16 maja o godz. 19.30 do kaplicy seminaryjnej przy ul. Warszawskiej 46.
 12. Dziękujemy za ofiary na budowę kościoła oraz za składaną makulaturę i nakrętki. Dziękujemy Panom: Tadeuszowi Pogorzelskiemu, Józefowi Wróblewskiemu, Andrzejowi Budkiewiczowi, Krzysztofowi Wróblewskiemu, Władysławowi Osmólskiemu, Wojciechowi Kazberukowi, Danielowi Kazberukowi, Zenonowi Bańkowskiemu za pracę przy deskach. Jeszcze są deski z których trzeba usunąć gwoździe. Serdecznie zapraszam. W przyszłą niedzielę, drugą miesiąca, taca na budowę kościoła.