22 kwietnia – 4. Niedziela Wielkanocna – ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 22 kwietnia – 4. Niedziela Wielkanocna – ogłoszenia

 1. Dzisiaj jest 4 NIEDZIELA WIELKANOCNA.
 2. 23 kwietnia – poniedziałek – Uroczystość św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski.
 3. 24 kwietnia – wtorek – Uroczystość św. Jerzego, Męczennika, Głównego Patrona Archidiecezji Białostockiej i Archidiecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownego w Białymstoku.
 4. 25 kwietnia – środa – Święto św. Marka. Ewangelisty. W tym dniu nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin o godz. 17.30.
 5. Trwa Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne.
 6. Kwartałowe Dni Modlitwy o Powołania Kapłańskie i Zakonne – 25,27 i 28 kwietnia.
 7. 29 kwietnia – Dzień Męczenników Duchownych Polskich z czasów drugiej wojny światowej.
 8. Pielgrzymowanie Szlakiem bł. Ks. Michała Sopoćki (28 kwietnia, początek godz. 18.00 – kościół św. Rocha).
 9. W przyszłą niedzielę 29 kwietnia o godz. 13.00 w naszym kościele będzie „Koncert Dla Niepodległej Polski” w wykonaniu chóru parafialnego „TOTUS TUUS” pod dyrekcją Pani Dyrygent Doroty Tymińskiej. Serdecznie zapraszamy.
 10. Dziękujemy za ofiary na budowę kościoła oraz za makulaturę i nakrętki. Dziękujeny także Panom: Marianowi Nartowiczowi, Piotrowi Nartowiczowi, Tadeuszowi Nasuto, Adrianowi Niewińskiemu i Damianowi Chomickiemu za pracę przy budującym się kościele (układanie desek). Jeszcze są deski z których trzeba usunąć gwieździe – zapraszamy mężczyzn. Serdeczne Bóg zapłać.
 11. Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym Archidiecezji Białostockiej zaprasza do odwiedzenia wystawy o domu rodzinnym św. Jana Pawła II pt. „Urodziłem się w Wadowicach”. Zbudowana w formie domu przypominającego dom Wojtyłów w Wadowicach, pokazuje jego atmosferę i ciepło utrwalone m.in. na archiwalnych fotografiach, poprzez wyjątkowe eksponaty pochodzące ze zbiorów Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego w Wadowicach oraz współczesne multimedia. Wystawę można oglądać w budynku Centrum przy ul. Kościelnej 1 A do 11 maja 2018 r. w dni powszednie w godz. 9.30-14.00. Wstęp na wystawę jest wolny.