25 lutego – 2. Niedziela Wielkiego Postu – ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 25 lutego – 2. Niedziela Wielkiego Postu – ogłoszenia

 1. Dzisiaj jest 2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU. Dzisiaj o godz. 17.20 Gorzkie Żale. Dzisiaj zbiórka do puszek na misje – Ad Gentes.
 2. 1 marca – pierwszy czwartek miesiąca – dzień modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne. Po wieczornej Mszy św. godzina święta i spotkanie Grona Przyjaciół Seminarium Duchownego.
 3. 2 marca – pierwszy piątek miesiąca. Msze św. i nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa o godz. 7.00, 16.30, 18.00. Spowiadać będziemy rano od godz. 6.30, po południu od godz. 16.00. Od godz. 9.00 księża odwiedzą z Panem Bogiem chorych i starszych.
 4. 3 marca – pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP po Mszy św. o godz. 7.00.
 5. 1 marca Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych.
 6. Droga Krzyżowa:
  • dla wszystkich w piątki o godz. 18.30
  • dla młodzieży w soboty o godz. 18.40
  • dla dzieci – wtorek o godz. 17.00. Dzieci, które będą uczestniczyły w Drodze Krzyżowej otrzymają plansze z wizerunkiem św. O. Pio, na którą będą wklejały obrazki otrzymane podczas Drogi Krzyżowej.
 7. Gorzkie Żale w niedziele o godz. 17.20, we wtorki o godz. 18.30.
 8. W przyszłą niedzielę – 4 marca – odbędzie się w naszej parafii tzw. Niedziela Ewangelizacyjna. Podczas wszystkich Mszy św. homilie będzie głosił Ks. Kamil Dąbrowski, dyrektor Białostockiej Szkoły Nowej Ewangelizacji. Będą również świadectwa osób, które formują się we wspólnocie Przyjaciele Oblubieńca. Ks. Kamil będzie zachęcał do uczestnictwa w Seminarium Odnowy Wiary w naszej parafii, które rozpocznie się 14 marca. Ulotki informujące o Seminarium kaplani rozdawali podczas kolędy. Zapraszamy szczególnie na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie o godz. 19.30. Modlitwę o uzdrowienie poprowadzi Ks. Kamil.
 9. Jest czasopismo „Gość Niedzielny”. Można nabyć przed kościołem.
 10. Już kolejny rok możemy wspierać naszą wspólnotę parafialną przekazując na jej rzecz 1% podatku w rozliczeniu PIT za 2017 rok. Po raz kolejny Stowarzyszenie Rodzina na Plus organizuje akcję pomocy w rozliczeniach PIT pod hasłem „Przekaż 1% podatku – to nic nie kosztuje!”, w tym roku wyłącznie dla rencistów i emerytów. W celu uzyskania pomocy w rozliczeniu prosimy o zgłaszanie się do biblioteki parafialnej w każdą niedzielę w godzinach 11:30-14:00.
 11. Dziękujemy za ofiary na budowę kościoła. Dziękujemy za makulaturę i nakrętki.