V Niedziela Zwykła – 4.02.2018 r.

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – V Niedziela Zwykła – 4.02.2018 r.

Dzisiaj jest I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 7.30  jest wystawienie Najświętszego Sakramentu i wspólny różaniec prowadzony przez Kółka Żywego Różańca.

5 lutego – wspomnienie św. Agaty , Dziewicy i Męczennicy

6 lutego – wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy Męczenników.

10 lutego – wspomnienie św. Scholastyki Dziewicy.

11 lutego – Światowy Dzień Chorego, ustanowiony przez św. Jana Pawła II. Msza św. dla chorych w naszej parafii będzie odprawiona o godz. 9.30. Prosimy, aby rodziny, wolontariusze, sąsiedzi zaopiekowali się chorymi i przywieźli do kościoła. Będzie możliwość wyspowiadania się i przyjęcia sakramentu chorych.

W  wtorek 6 lutego  kończymy  odwiedziny duszpasterskie w naszej parafii. Rodziny, które z jakichkolwiek powodów nie mogły przyjąć księdza po kolędzie mogą uzgodnić dodatkowe odwiedziny w tym tygodniu.

Jeszcze tylko  w tym tygodniu do 9 lutego,  Msza św. wieczorna  ( od poniedziałku do piątku ) odprawiana jest o godz.15.00, w sobotę o godz. 18.00  a kancelaria  czynna jest  w godz.: 8.00 -9.30 i    15.00- 15.45.

W następną niedziele po mszy świętej o 11.30 spotkanie przed I Komunia Świętą a po mszy o 18 spotkanie Biblijne. Serdecznie zapraszamy.

Taca w następna niedziele przeznaczona będzie na AWSD w Białymstoku.

Kolęda na najbliższe dwa dni :

 

 

PONIEDZIAŁEK   05.02. 2018

  1. GROMADZKA ; 4 PLUS DOM PRYW. NR. 7

Ul. FIEDOROWICZA :7

  1. RZEMIEŚLNICZA DOMKI PRYWATNE

 

WTOREK  06. 02. 2018    OD GODZINY  16.00

DOMKI ; UL. OGRODNICZKI . UL .DŁUGA I GROMADZKA

  1. STUDZIENNA