4 lutego – 5. Niedziela zwykła – ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 4 lutego – 5. Niedziela zwykła – ogłoszenia

 1. Dzisiaj jest 5 NIEDZIELA ZWYKŁA.
 2. 5 lutego – poniedziałek  –Wspomnienie św. Agaty, dziewicy i Męczennicy. W tym dniu na każdej Mszy św. błogosławieństwo i poświęcenie chleba i wody ku czci św. Agaty. Chleb i woda poświęcone w dniu św. Agaty chronią przed pożarami i wypadkami. Zachęcamy kierowców, aby w samochodach wozili chleb św. Agaty, aby strzegła przed wypadkami.             
 3. 10 lutego – piątek – Wspomnienie św. Scholastyki, Dziewicy.
 4. 11 lutego – sobota – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes.Jest to Światowy Dzień Chorych. Chorych zapraszamy na Mszę św. o godz. 10.30. Będziemy się modlić w ich intencji wypraszając łaskę zdrowia. Po Mszy św. będzie udzielony sakrament chorych. Warunkiem przyjęcia sakramentu chorych jest stan łaski uświęcającej.
 5. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin w środę o godz. 18.30.
 6. Nowenna do św. Joanny Beretta Molli w czwartek po wieczornej Mszy św..
 7. Jest czasopismo diecezjalne: „Drogi Miłosierdzia” na luty oraz :Gość Niedzielny”. Bardzo ciekawe artykuły. . Zachęcamy do nabycia i czytania.
 8. Już kolejny rok możemy wspierać naszą wspólnotę parafialną przekazując na jej rzecz 1% podatku w rozliczeniu PIT za 2017 rok. 
  Po raz kolejny Stowarzyszenie Rodzina na Plus organizuje akcję pomocy w rozliczeniach PIT pod hasłem „Przekaż 1% podatku – to nic nie kosztuje!”, w tym roku wyłącznie dla rencistów i emerytów, którzy nie dokonują żadnych odliczeń od podatku.
  W celu uzyskania pomocy w rozliczeniu prosimy o zgłaszanie się do biblioteki parafialnej w każdą niedzielę od 4 lutego, w godzinach 11:3014:00.
 9. Dziękujemy za ofiary na budowę kościoła składane podczas kolędy i na konto.   Dziękujemy za makulaturę i nakrętki. W przyszłą niedzielę, drugą miesiąca, taca będzie przeznaczona na budowę naszego kościoła.
 10. Trwa kolęda – wizyta duszpasterska. Pragniemy spotkać się z całą rodziną. Bardzo proszę o ofiary na budowę kościoła. Dzisiaj do bloków przyjdą ministranci, aby przypomnieć o kolędzie.  Bardzo proszę o życzliwe potraktowanie ministrantów. W tym tygodniu kolęda jest następująca:
 • 5 lutego – poniedziałek: ul. Kom. Eduk. Nar. 46, 50, 52, Kołłątaja 73 od. godz. 16.00

 • 6 lutego – wtorek: ul. Kom. Eduk. Nar. 38B, 56, od godz. 16.00

 • 7 lutego – środa: ul. Pileckiego 6, 7 od godz. 16.00

 • 8 lutego – czwartek: ul. Kom. Eduk. Nar. 36, 38A, Kołłątaja 71 od g. 16.00

 • 9 lutego – piątek: ul. Przędzalniana 2, 4A, 4C od godz. 16.00

Przepraszamy mieszkańców bloku ul. Kołłątaja 71 za zmianę dnia kolędy.