33 Niedziela Zwykła – 19.11.2017r

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – 33 Niedziela Zwykła – 19.11.2017r

W tygodniu wspominamy:

20 listopada – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, Prezbitera.

21 listopada – wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny.

22 listopada – wspomnienie św. Cecylii Dziewicy i Męczennicy, Patronki Chórów Kościelnych. W tym dniu na Mszy Świętej o godz. 18 modlimy się w intencji chóru parafialnego i scholi, których to serdecznie zapraszamy do udziału. Po Mszy św. zapraszamy na spotkanie na plebanii.

 

W następną niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.

W następną niedzielę po każdej Eucharystii, przed kościołem będzie prowadzona zbiórka do puszek na rzecz Caritas Archidiecezji Białostockiej.
Białostocka Caritas od 26 lat niesie pomoc osobom najbardziej potrzebującym: ubogim, chorym, samotnym, bezdomnym, uzależnionym, uchodźcom, dzieciom i starszym, niepełnosprawnym i wykluczonym społecznie.   Zachęcamy do włączenia się w tę misję, do której wszyscy jesteśmy zaproszeni i za którą wszyscy jesteśmy odpowiedzialni. Za każdą ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać!

Stowarzyszenia Otwarty Dom „Pomoc Polskim Dzieciom na Wschodzie” już po raz kolejny zaprasza polskie dzieci z domów dziecka i z ubogich rodzin na Litwie na Święta Bożego Narodzenia. Nasi goście będą u nas przebywać w terminie od 19 do 30 grudnia br. Spotkanie osób, które zechcą przyjąć dzieci do swoich rodzin odbędzie się dnia 21 listopada o godz. 17.00 w siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Hallera 8/ dawna Berlinga/ w Białymstoku.

Za tydzień zapraszamy na spotkanie przed 1 Komunią św. po Mszy św. o godz. 11.30, a na spotkanie biblijne po Mszy św. o godz. 18 temat –  Jak powstała Ew. św. Marka

W sobotę o godz. 19 w salce na plebanii odbędzie się dyskoteka andrzejkowa dla dzieci i młodzieży, zapraszamy.