Ogłoszenia Duszpasterskie 20171112

Informacja pobrana z zmartwychwstania.pl – Ogłoszenia Duszpasterskie 20171112

Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)

Dzisiaj 32 niedziela zwykła.

W dzisiejszą niedzielę Msza św. o godz. 9.30 dla uczniów klas drugich szkół podstawowych i ich rodziców. Zapraszamy.

Dzisiaj Msza św. o godz. 12.30 dla uczniów klas drugich gimnazjum oraz siódmych szkół podstawowych przygotowujących się do bierzmowania wraz z rodzicami. Zapraszamy.

Dzisiaj z racji na modlitwy wypominkowe za zmarłych nie ma nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego.

Wypominki, czyli modlitwy za naszych zmarłych, odbywają się w naszym kościele w listopadzie codziennie od godz. 17.00 do końca miesiąca.

W dzisiejszą niedzielę w naszym kościele podczas Mszy św. o godz. 12.30 wystąpi chór parafii NMP Królowej Rodzin Totus Tuus pod dyrekcją Pani Doroty Tymińskiej. Po tej Mszy św, koncert pieśni patriotycznych. Zapraszamy.

Mamy nasz nowy, piękny kalendarz parafialny na rok 2018. opracowany przez Ks. Adama Dawidowicza. Dobrze byłoby, żeby znalazł się w naszych rodzinach.

Jest jeszcze nasze archidiecezjalne czasopismo Drogi Miłosierdzia, na listopad, ciekawe artykuły, zachęcam do lektury.

Wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, Pierwszych Męczenników Polski (13.11).

We czwartek (16.11) uroczystość Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia, Głównej Patronki Archdiecezji Białostockiej. W naszym kościele Msze św. o godz. 6.30, 10.00, 16.30 i 18.00. Zapraszamy do udziału. Kancelaria nieczynna.

W następną niedzielę (19.11) w dolnym kościele spotkanie wszystkich
ministrantów o godz. 16.00. Będę obecny na tym spotkaniu. Zapraszamy.

W ubiegłą niedzielę ofiarowaliśmy do puszek prześladowanym chrześcijanom w Syrii 1296 zł. Dziękuję za dzisiejsze ofiary na tacę na naszą plebanię, za ofiary wpłacane na konto parafii, w kancelarii, za wszelką życzliwość. Trwają intensywne prace wewnątrz budynku.

Dzisiaj jeszcze możemy złożyć podpisy w dziele Stop aborcji. Chodzi o obronę każdego życia oraz dzieci zagrożone aborcją eugeniczną. Panie z Koła Przyjaciół Radia Maryja zbierają nasze podpisy w przedsionku kościoła. Dziękuję Paniom za ich zaangażowanie się w tej tak ważnej sprawie.

Dzisiaj po Mszy.św. o godz. 18.00 Adoracja N.Sakramentu ze Słowem Bożym, temat: Wolność.

Uwaga: Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)