Ogłoszenia Duszpasterskie 20171105

Informacja pobrana z zmartwychwstania.pl – Ogłoszenia Duszpasterskie 20171105

Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)

Dzisiaj 31 niedziela zwykła.

W dzisiejsza niedzielę Msza św. o godz. 9.30 dla uczniów klas trzecich szkół podstawowych i ich rodziców. Zapraszamy.

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.30 Różaniec z rozważaniami dla KŻR i wszystkich chętnych. Zapraszamy.

Dzisiaj w naszym kościele o godz. 17.00 katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych. Zapraszamy.

W dzisiejszą niedzielę w archikatedrze w Białymstoku podczas Mszy św. o godz. 11.00 uroczystość nałożenia paliusza przez Nuncjusza Apostolskiego w Polsce abp. Salvatore Pennachio abp. Tadeuszowi Wojdzie, Metropolicie Białostockiemu.

Od dzisiaj wypominki, czyli modlitwy za naszych zmarłych, odbywają się w naszym kościele w listopadzie codziennie od godz. 17.00 do końca miesiąca. Zmieniliśmy na godz. 17.00 z powodu dużej ilości intencji za zmarłych. Chcemy więc te nasze modlitwy kończyć przede Mszą św. o godz. 18.00.

Mamy nasz nowy, piękny kalendarz parafialny na rok 2018. opracowany przez Ks. Adama Dawidowicza. Dobrze byłoby, żeby znalazł się w naszych rodzinach.

Jest nasze archidiecezjalne czasopismo Drogi Miłosierdzia, na listopad, ciekawe artykuły, zachęcam do lektury.

We wtorek (7.11) w archikatedrze w Białymstoku rozpoczyna się Nowenna Opieki NMP Ostrobramskiej, codziennie o godz. 18.00. Nasza parafia ma wyznaczony dzień – piątek (10.11). Jest zamówiony autokar . Odjedzie spod naszego kościoła o godz. 17.00. Powrót spod archikatedry o godz. 19.50. Zapraszam do udziału.

Święto Rocznicy Poświecenia Bazyliki Laterańskeij (9.11).

Wspomnienie św. Leona Wielkiego, Papieża (10.11).

Wspomnienie św. Marcina z Tours, Biskupa (11.11).

W sobotę (11.11) Święto Niepodległości. W naszym kościele porządek Mszy św. niedzielny. Modlimy się za Ojczyznę. Proszę wywiesić flagi narodowe.

W następną niedzielę w naszym kościele podczas Mszy św. o godz. 12.30 wystąpi chór parafii NMP Królowej Rodzin Totus Tuus pod dyrekcją Pani Doroty Tymińskiej. Po tej Mszy św, koncert pieśni patriotycznych. Zapraszamy.

W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy.

W ubiegłą niedzielę (29.10) ofiarowaliśmy na Białostockie Seminarium Duchowne kwotę: 6137,26 zł. i 2 euro oraz kupiono 100 kalendarzy seminaryjnych. Bardzo dziękuję. Ofiary złożone na tacę w Dniu Zadusznym (2.11) w kwocie: 959.50 przeznaczyliśmy na poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Meksyku. Dziękuję za ten dar. Dziękuję za dzisiejszą pomoc do puszek na prześladowanych chrześcijan w Syrii. Już raz taką ofiarę do puszek na pomoc Syrii złożyliśmy (2.10). Było to 1189,24 zł. W następną niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczmy na nasza plebanię. Spłacamy w dalszym ciągu kredyt i są prowadzone prace wewnątrz budynku.

W następną niedzielę po każdej Mszy sw. możemy jeszcze złożyć podpis w akcji: Stop aborcji. Podpisy zbiera Koło Przyjaciół Radia Maryja.

Uwaga: Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)