30 Niedziela Zwykła A- 29.10.2017r.

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – 30 Niedziela Zwykła A- 29.10.2017r.

W środę  1 listopada będziemy obchodzić Uroczystość Wszystkich Świętych. Kościół oddaje cześć wszystkim, którzy weszli do chwały nieba, równocześnie w naszym kościele rozpoczynamy odpust parafialny. W tym czasie przez trzy dni gościć będziemy  Ojca  dominikanina Wojciecha Jędrzejewskiego  , który wygłosi do nas Słowo Boże.

1 i 2 listopada porządek Mszy św. jest następujący : 7.30, 9.30 .11.30, 13.00 ,  o 15.00 nieszpory żałobne  i procesja na cmentarzu  zakończona Mszą św. składkowa , oraz wieczorna Msza św. o godz. 18.00.  Po procesji  na cmentarzu będzie możliwość poświęcenia pomników.

W piątek    3 listopada  Msze św. w naszym kościele będą odprawione o godz. 7.00( z kazaniem) , 9.30 (Msza św. składkowa za zmarłych i kazaniem )  i 18.00(  Msza św.  z nieszporami )

Za nawiedzenie cmentarza grzebalnego, w dniach od 1-8 listopada można uzyskać odpust zupełny. Warunki otrzymania odpustu: 1. pobożne nawiedzenie kościoła lub kaplicy, 2. odmówienie Ojcze Nasz i Wierzę…w intencji Ojca Świętego, 3. stan łaski uświecającej.

Różaniec wspominkowy będzie odmawiany w kościele od 2 do 5 listopada  o godz. 17.00.

W dalszym ciągu przyjmujemy na wypominki.  Na stoliku za ławkami zostały wyłożone kartki  do wypełnienia, które należy przynosić do zakrystii lub kancelarii parafialnej w godzinach jej otwarcia .

Pierwszego i drugiego  listopada na  cmentarzu do puszek zbierane będą ofiary na utrzymanie i prace na naszym cmentarzu , o zaangażowanie i pomoc w zbiórce prosimy wspólnoty parafialne( KŻR i Odnowę w Duchu św.,  RRN i Domowy Kościół)

W tym tygodniu wypada:

Pierwszy  czwartek,  piątek , sobota i pierwsza niedziela miesiąca.

Administracja cmentarza przypomina o konieczności odnowienia  po upływie 20 – lat miejsca na cmentarzu.

Zapraszamy na Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym REO, moc bożej miłości czeka na Ciebie. Rozpoczną się 8.11, we środę na Mszy św. o godz. 18

Następne spotkanie przed 1 Komunią św. odbędzie się w niedzielę, 12.11. po Mszy św. o godz. 11.30