XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 24 września 2017r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 24 września 2017r.

1/ Dziś spotkanie formacyjne uczniów szkoły podstawowej z klas VII i gimnazjum z klas II i III oraz ich rodziców po Mszy św. o godz. 11.30, oraz spotkanie ministrantów i kandydatów wraz z rodzicami o godz. 16.00.

2/ Dziękujemy za ofiary, które wpłynęły na konto parafii.

3/ Zapraszamy do sprzątania kościoła w przyszłą sobotę.

4/ Jak co roku w rocznicę beatyfikacji ks. Michała Sopoćki, w dniu 28 września 2017 r. o godz. 15.00, odmawiana będzie Koronka do Miłosierdzia Bożego przy skrzyżowaniach i na placach Białegostoku – Miasta Miłosierdzia. Tradycyjnie nasza parafia spotyka się przy skrzyżowaniu ul. Lodowej z ul. Polną. Serdecznie zapraszamy.

5/ Dzień swojego Patrona obchodzić będzie ks. Rafał. Zapraszam na Mszę św. w intencji Solenizanta w piątek 29 września, o godz. 18.00.

6/ Przypominamy, że w każdą niedzielę o godz. 11.30 odprawiana jest Msza św. z udziałem dzieci. Zapraszamy naszych najmłodszych parafian wraz z rodzicami.

7/ W przyszłą niedzielę 1 października nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30.

8/ W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do puszek na Caritas – parafialną.