XXIV Niedziela Zwykła – 17.09.2017 r.

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – XXIV Niedziela Zwykła – 17.09.2017 r.

Bóg  zapłać za wszystkie ofiary, które dzisiaj złożyliście na tacę na nasze parafialne remonty, malowanie wnętrza świątyni.  Wielkie Bóg zapłać za ofiarę 5 tyś. jako wotum wdzięczności na odnowienie obrazu św. Rodziny na kopule dla rodzin Marek i Safiejko.

W tym tygodniu wspominamy:

18 września- święto św. Stanisława Kostki, Zakonnika, Patrona Polski.

21 września – Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.

23 września – wspomnienie św. Ojca Pio z Pietrelciny, Prezbitera.

W sobotę  7 października z naszej parafii jest organizowana  pielgrzymka autokarowa do Sanktuarium Maryjnego w Różanymstoku , w ramach dorocznej pielgrzymki Kół Żywego Różańca z archidiecezji białostockiej. Koszt pielgrzymki 20 zł. Zapisy u ks. Sławka .

Zapraszamy na wyjazd do Studzienicznej i Aquaparku  w Suwałkach, 30.09, w sobotę, koszt 40 zł. Zapisy u ks. Adama.

Młodzież klas III gimnazjalnych, ucząca się w gimnazjach poza naszą parafią ma obowiązek zgłosić się do kancelarii parafialnej w godzinach otwarcia i zapisać się  na spotkania formacyjne przygotowujące się do sakramentu bierzmowania. Zapisy będą trwały przez cały wrzesień.

W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 odbędzie się spotkanie przed pierwszą Komunią Świętą.

W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się Spotkanie Biblijne, zapraszamy.