Spotkanie autorskie!

Informacja pobrana z chcejezusa – Spotkanie autorskie!

Piękny dzień za nami!
Chwała Panu za to, co czyni!
Dziękujemy wszystkim, którzy – pomimo deszczu i pluchy – zjawili się wczoraj w Archidiecezjalnym Centrum Wystawienniczo-konferencyjnym na spotkaniu autorskim i prezentacji naszych dwóch najnowszych książek: „33 perły” ks. Kamila Dąbrowskiego i „Poradnik ewangelizowanego grzesznika” Pauliny Jurczykowskiej.

Jakie były inspiracje? Czy planowane są dalsze połowy Pereł? Co ma wspólnego Poradnik z poradnikiem? To tylko niektóre z pytań, z którymi zmierzyli się wczoraj autorzy. Zgromadzeni goście mogli złowić swoją perłę Bożego Słowa w specjalnie przygotowanym akwarium czy wylosować PORADĘ dla siebie.
O sympatyczną atmosferę zadbali niezwykle charyzmatyczni prowadzący…

Goście mieli też okazje zapoznać się bliżej z działalnością Białostockiej Szkoły Nowej Ewangelizacji. Pomogła w tym przygotowana prezentacja, która w prosty sposób pokazała, KIM JESTEŚMY!

Był czas na podpisy, zabawne zdjęcia i miłe słowa. Po modlitwie wszystkich zgromadzonych pobłogosławił „niezawodny”, zaprzyjaźniony z Białostocką Szkołą Nowej Ewangelizacji, Proboszcz parafii Matki Bożej Fatimskiej w Białymstoku, ks. Jan Grecki!

A dla tych, którzy nie zdążyli… Obie książki można nabyć w biurze BSNE przy ul. Warszawskiej 50 lok.207, a także w Księgarni św. Jerzego. Istnieje też możliwość (dla osób, które nie mogą osobiście) złożenia zamówienia przez internet: chcejezusa@gmail.com.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!
Do zobaczenia!