XXII Niedziela Zwykła – 3.09.2017

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – XXII Niedziela Zwykła – 3.09.2017

Dziękujemy  za  ofiary na   remonty w  naszym kościele. Wielkie Bóg zapłać za ofiarę 5 tyś. na odnowienie obrazu na kopule dla parafianina  z ul. Szerokiej. Jako wotum wdzięczności ofiarodawca zostanie wypisany  pod obrazem. Za kościołem   rozpoczęły się prace brukarskie, z polbruku również zostanie wykonana aleja św. Floriana.

Dzisiaj jest I niedziela miesiąca. Po mszy św. o godz. 7.30  rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu i wspólny różaniec.

W piątek 8 września –  Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny,  10 rocznica koronacji obrazu Matki Bożej Miłosierdzia,  w naszej parafii rozpoczyna się 40- godzinne nabożeństwo.  Msze św. w piątek i sobota o godz. 7.00, 9.30 i 18.00, w niedziele w porządku niedzielnym.   Jest to szczególna okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu. Nabożeństwo poprowadzi

O. Wojciech Jarzebiński dominikanin . Serdecznie zapraszamy

W następną niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na KUL i Centrum Pastoralno-Katechetyczne.

Młodzież klas III gimnazjalnych, ucząca się w gimnazjach poza naszą parafią ma obowiązek zgłosić się do kancelarii parafialnej w godzinach otwarcia i zapisać się  na spotkania formacyjne przygotowujące się do sakramentu bierzmowania. Zapisy będą trwały przez cały wrzesień.

Rodziców dzieci klas III SP , które uczą się poza parafią prosimy by zapisywali dzieci do I komunii świętej. Pierwsze spotkanie  z dziećmi odbędzie się w ostatnią niedziele września.

Chłopców klas III i starszych , którzy chcieliby zostać ministrantami i służyć przy ołtarzu zapraszamy do zapisywania się u ks. Marcina .

Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie wyruszy w sobotę 9 września br. o godz. 7.00 sprzed Białostockiej Katedry. Z naszej parafii grupa wyruszy o godz. 8.00.  Serdecznie zapraszamy wszystkich do wyruszenia na wspólny pielgrzymkowy szlak. Zapisy na pielgrzymkę oraz na autokar powrotny w naszej parafii w zakrystii i kancelarii parafialnej w godzinach otwarcia.

Msza Święta rozpoczynająca rok szkolny w poniedziałek 4.09.2017 o godz. 8.00 Serdecznie zapraszamy