Ogłoszenia Duszpasterskie 20170903

Informacja pobrana z zmartwychwstania.pl – Ogłoszenia Duszpasterskie 20170903

Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)

Dzisiaj 22 niedziela zwykła.

W dzisiejszą niedzielę, poniedziałek i wtorek (3, 4 i 5 września 2017 r.) w naszym kościele Czterdziestogodzinne nabożeństwo, któremu przewodniczy Ks. prof. dr hab. Radosław Kimsza, proboszcz parafii Chrystusa Króla w Białymstoku.. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym pięknym eucharystycznym nabożeństwie. Program nabożeństwa w przedsionku kościoła i na stronie internetowej parafii. Zachęcamy dzieci i młodzież do odbycia spowiedzi z okazji początku roku szkolnego. Będą księża z pomocą w konfesjonale. Ofiary składane na tacę w dzisiejszą niedzielę na Kurię Metropolitalna Białostocką. Kancelaria nieczynna w poniedziałek i wtorek.

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.30 Różaniec z rozważaniami dla Kół Żywego Różańca i wszystkich chętnych. Zapraszamy.

Dzisiaj w naszym kościele o godz. 17.00 katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych. Przeprowadzi katechezę Ks. Michał.

Od 1 września w naszym kościele Msze św. w dni powszednie o godz. 6.30, 7.00, 7.30 i 18.00. W niedziele od września powraca Msza św. o godz. 12.30.

Jutro, w poniedziałek (4.09) w naszym kościele Msza św. o godz. 8.15 na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy.

Dzień modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne w pierwszy czwartek miesiąca. Nabożeństwo po Mszy św. o godz. 18.00.

Dzisiaj Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu.

Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w piątek (8.09). W naszym kościele Msze św. o godz. 6.30, 10.00, 16.30 i 18.00. Podczas każdej Mszy św. odmawiamy modlitwę: Akt Poświęcenia Kościoła w Polsce Niepokalanemu Sercu Maryi. Zapraszamy do udziału. Kancelaria nieczynna. Jako proboszcz udzielam dyspensy od postu w piątek (8.09), czyli nie ma postu. Korzystający z tej dyspensy niech odmówią dziesiątek Różańca w intencji ludzi chorych.

Jest wrześniowe czasopismo Drogi Miłosierdzia, ciekawe artykuły. Zachęcam do lektury.

Dziękuję za dzisiejsze ofiary na tacę na Kurię Metropolitalna Białostocką, w następna niedziele ofiary do puszek – na KUL.

Z dniem 1 września 2017 r. zakończył, na własną prośbę, prace zakrystiana w naszym kościele Pan Darek Koronkiewicz. Dziękuję mu za solidną, pełną oddania pracę zakrystiana, za życzliwość do nas Księży i Parafian, za jego postawę ofiarną wobec naszej parafii. Życzymy Panu Darkowi Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej, zdrowia i pomyślności. Nowym zakrystianem jest nasz parafianin Pan Antoni Minczewski. Jestem mu wdzięczny, że podjął się tej funkcji i życzę zadowolenia z tej posługi.

Piesza pielgrzymka do Krypna w sobotę 9.09. Pielgrzymujemy razem z Parafią NMP Królowej Rodzin i Wszystkich Świętych. Wyjście sprzed plebanii Wszystkich Świętych o godz. 8.00. Koszt 5zł. Zapisy u Ks. Michała.

Uwaga: Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)