Ogłoszenia – 22 niedziela zwykła – 2017-09-03

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – 22 niedziela zwykła – 2017-09-03

1. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego zostanie odprawiona jutro o godz. 18.00.
  2. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Po mszy o godz. 18.00 nabożeństwo Godziny Świętej.
  3. 8 września Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Msze o godz. 7.00 i 18.00.
  4. Od dzisiejszej niedzieli wznawiamy mszę św. dla dzieci o godz. 12.30.
  5. W dni powszednie do Bożego Narodzenia o godz. 17.00 będzie wystawiany do adoracji Najświętszy Sakrament.
  6. Ze względu na zmiany organizacyjne w szkole, zmienił się tez okres przygotowania do sakramentu bierzmowania. Biskupi podjęli decyzję, że bierzmowanie będzie odbywać się w 8 klasie szkoły podstawowej, a przygotowanie do tego sakramentu ma trwać 3 lata. Oczywiście roczniki, które są jeszcze w gimnazjum przyjmą bierzmowanie w 3 klasie gimnazjum. Dlatego od września zapraszamy uczniów klas 6 i 7 SP oraz 2 i 3 klas Gimnazjum do rozpoczęcia lub kontynuowania przygotowania do bierzmowania. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w przyszłą niedzielę po mszy o 9.00. Serdecznie zapraszamy młodzież i rodziców na spotkanie.
  7. Wspólnota Gloriosa Trynita z naszej parafii, zaprasza na spotkania formacyjno – modlitewne w poniedziałki po Mszy wieczornej.
  8. Przyjmujemy zapisy kandydatów na ministrantów.
  9. Przed kaplicą można nabyć nowy numer pisma „Drogi Miłosierdzia”.