XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 27 sierpnia 2017r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 27 sierpnia 2017r.

1/ Bóg zapłać za ofiary złożone w minionym tygodniu na potrzeby kościoła.

3/ W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź sakramentalna od godz. 17.00. W pierwszą sobotę o godz. 17.30 wspólna modlitwa różańcowa. Zapraszamy.

4/ Od przyszłej niedzieli 3 września zapraszamy ponownie na Msze św. o godz. 11.30 z udziałem dzieci.

5/ Za tydzień ofiary składane na tace przeznaczone będą na Kurię Metropolitalną Białostocką. 

6/ XXXIII Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie wyruszy w sobotę 9 września br. o godz. 7.00 sprzed Białostockiej Katedry. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wyruszenia na wspólny pielgrzymkowy szlak. Nasza parafia kolejny już raz pielgrzymować będzie jako oddzielna grupa. Koszt 5zł.(znaczek pielgrzyma). Jeżeli byliby chętni na powrót z Krypna autokarem, prosimy o zgłaszanie się indywidualnie lub telefonicznie do najbliższej niedzieli włącznie. Ukoronowaniem pątniczej wędrówki będzie uroczysta Msza  Święta celebrowana o godz. 18.00 z udziałem wszystkich grup pielgrzymkowych z całej Archidiecezji.

7/ Msza Święta z okazji 78. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej i obrony Białegostoku w Kampanii Wrześniowej roku 1939, odprawiona zostanie w piątek, 1 września br., o godz. 17.00, w kościele pw. Zmartwychwstania Pańskiego w Białymstoku. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji  obrońców miasta i wszystkich poległych w czasie II Wojny Światowej.

8/ Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej zwróciło się z prośbą o przekazanie informacji, że od dnia 1 października br. będą obowiązywać nowe zasady przy ustalaniu prawa do świadczeń  z Programu „Rodzina 500+”. Ministerstwo prosi o zapoznanie się z tymi zasadami i o składanie
wniosków.