XXI Niedziela Zwykła – 27.08.2017

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – XXI Niedziela Zwykła – 27.08.2017

Jeszcze raz składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary w ubiegłą niedzielę na nasze parafialne remonty. Taca wyniosła 6 132 zł.

W tygodniu wspominamy:

28.08 wspomnienie św. Augustyna, Biskupa i Doktora Kościoła

29 sierpnia – wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

1 września – bł. Bronisławy Dziewicy.

1 września przypada 78. rocznica wybuchu II wojny światowej. Modlimy się w intencji poległych w obronie Ojczyzny.

W tym tygodniu wypada :

– Pierwszy  piątek miesiąca nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa,   po Mszy św. o godz. 6.30 i 18.00.

– Pierwsza  sobotę miesiąca,  nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP  po Mszy św. o godz. 6.30 i 18.00.

Następna niedziela jest I niedzielą miesiąca. Po Mszy św.  godz. 7.30 rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu i wspólny różaniec.

Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie wyruszy w sobotę 9 września br. o godz. 7.00 sprzed Białostockiej Katedry. Z naszej parafii grupa wyruszy o godz. 7.45.  Serdecznie zapraszamy wszystkich do wyruszenia na wspólny pielgrzymkowy szlak. Zapisy na pielgrzymkę oraz na autokar powrotny w naszej parafii w zakrystii i kancelarii parafialnej w godzinach otwarcia.

40- godzinne nabożeństwo w naszej parafii w tym roku odbędzie się w dniach 8, 9 i 10 września . Poprowadzi Ojciec Dominikanin Wojciech Jędrzejewski . Serdecznie już dzisiaj zapraszamy do skorzystania.

Od 1 września  wznowione zostają Msza św. niedzielna o godz. 13.00 i w tygodniu o godz. 7.00 rano.