6 sierpnia – 18. Niedziela Zwykła – Ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 6 sierpnia – 18. Niedziela Zwykła – Ogłoszenia

1. Dzisiaj jest 18 NIEDZIELA ZWYKŁA – ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO.Po Mszy św. o godz. 12.00 nieszpory i procesja eucharystyczna.
  2. 13.08 – niedziela – o godz. 17.15 – procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Przynosimy z sobą świece.
  3. 8.08 – wtorek – Wspomnienie św. Dominika, Prezbitera.
  4. 9.08 – środa – Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, Dziewicy i Męczennicy.
  5. 10.08 – czwartek – Święto św. Wawrzyńca, Diakona i Męczennika.
  6. 11.08 –  piątek – Wspomnienie św. Klary, Dziewicy.
  7. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin w środę o godz. 18.30.
  8. Sierpień – miesiąc trzeźwości. Pamiętajmy o tym.
  9. Włączmy się w tegorocznę akcję „Tornister pełen uśmiechu”. Kampania jest realizowana po raz szósty i polega na skompletowaniu wyprawek szkolnych najbardziej potrzebującym dzieciom z naszej parafii. Motywem akcji jest wyrównanie szans ubogich uczniów w dostępie do właściwych warunków nauki. Mamy 10 plecaków. Zachęcamy do wypełnienia plecaków w niezbędne artykuły szkolne. Plecaki są w zakrystii. Mamy je dostarczyć do parafii do 20 sierpnia. Za wszelką udzieloną pomoc serdeczne Bóg zapłać.
  10. Są czasopisma katolickie: „Gość Niedzielny” i „Przewodnik Katolicki” w cenie 5zł. Można nabyć przed kościołem.
  11. Dziękujemy za ofiary na budowę kościoła. Dziękujemy mieszkańcom ul. Produkcyjnej za ofiarowanie 1160zł na budowę kościoła.  W przyszłą niedzielę drugą miesiąca taca na budowę kościoła. Dziękujemy za składaną makulaturę i nakrętki. Dziękujemy Panu Zbigniewowi Salnikowi i synowi Michałowi za korowanie stempli. Trwają prace wewnątrz kościoła. Zakupiliśmy jeszcze 100 stempli. Trzeba je okorować. Potrzebni są mężczyźni do korowania. Mam nadzieję, że znajdą się chętni.