Ogłoszenia podczas wakacji (aktualizacja 15 VIII)

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia podczas wakacji (aktualizacja 15 VIII)

• 20 VIII – Dzisiejsza taca na budowę naszego kościoła.
  • 15 VIII – Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze Święte w naszej Parafii o godz. 7:00, 9:00, 11:00, 18:00. Ofiary do puszek na radio „I”.
  • 30 VII: W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Po wieczornej mszy św. nabożeństwo Godziny Świętej.
    Pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny po mszach św. o godz. 7.00 i 18.00.
    W przyszłą niedzielę Święto Przemienienia Pańskiego. Taca przeznaczona na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Centrum Formacji Pastoralno Katechetycznej w Białymstoku. Jest to pierwsza niedziela miesiąca. Po mszy o godz. 9.00 procesja eucharystyczna.
  • 23 VII:
    Peregrynacja figury Matki Bożej Fatimskiej trwa aktualnie na ul. Greckiej. Następnie od 26 lipca ul. Duńska, od 31 lipca ul. Zbigniewa Troczewskiego. Potem ulice: Ks. Stefana Girstuna, Mikołaja Reja i Węgierska.
  • 16 VII:
    25 lipca wspomnienie św Krzysztofa. Poświęcenie pojazdów i błogosławieństwo kierowców w niedzielę 23 VII po każdej Mszy św oraz 25 VII po Mszy wieczornej.
  • 2 VII:
    W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Po mszy o godz. 18.00 Godzina Święta.
  • W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po mszach o godz. 7.00 i 18.00. Spowiedź tylko przed Mszą od 17:30.
  • Przed kaplicą można nabyć nowy numer pisma „Drogi Miłosierdzia” i czasopisma KERYGMAT
  • W lipcu i sierpniu nie ma mszy św. o godz. 12.30.
  • W czasie wakacji kancelaria parafialna jest czynna od godziny 17.00 (pon-pt) i bezpośrednio po każdej Mszy św.