XII Niedziela Zwykła – 25. 06. 2017

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – XII Niedziela Zwykła – 25. 06. 2017

W tym tygodniu wspominamy:

28 czerwca – wspomnienie św. Ireneusza, Biskupa i Męczennika.

29 czerwca – Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7.00, 9.30 i 18.00. Ofiary złożone w tym dniu na tacę są przeznaczone na Grób św. Piotra w Rzymie.

Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP w I sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 6.30 i 18.00.

Następna niedziela jest I niedzielą miesiąca. Po mszy św. o godz. 7.30  rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu i wspólny różaniec, prowadzony przez Kółka Żywego Różańca.

Przypominamy, że w okresie wakacji od 1 lipca do 31 sierpnia w niedziele       nie będzie odprawiana Msza św. o godz. 13..00. W tygodniu Msz św. o godz. 6.30 i 18.00 ., nie ma mszy św. o godz. 7.00 .

Renowacja misji parafialnych odbędzie się w II niedzielę Adwentu podczas rekolekcji.

W ubiegłym tygodniu rozpoczęliśmy naszym kościele wymianę starych okien. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na remont kościoła.

W następną niedzielę będziemy gościć w naszej parafii misjonarza z Zambii , ks. Andrzeja Reuta,   który na każdej Mszy św. wygłosi słowo Boże i będzie zbierał ofiary na misje  do puszek przed kościołem.