Dzień Ojca

Informacja pobrana z bialystok.oaza.pl/dk – Dzień Ojca

father-daughter-1476167_1920„Skoro Bóg jest moim Ojcem który nie przemija, to ja też trwam, jestem i będę. Każdy ojciec ma tak być dla swojego dziecka. Nie wolno mu zdezerterować”. o. Augustyn Pelanowski

To niesamowite jak bardzo Pan Bóg skraca dystans pozwalając nam mówić do siebie Ojcze, Tatusiu. Zapewne wie doskonale, że wielu mężczyzn przeżywa dziś kryzys ojcostwa. Dlatego zaprasza nas do relacji mówiąc: chcesz być ojcem NA PRAWDĘ? To zegnij przede mną kolana i rozpocznij przyspieszony kurs stawania się PRAWDZIWYM OJCEM, jakim Ja jestem względem każdego z Was.

Czyż nie było w historii świata i człowieka tak, że wielcy ojcowie musieli najpierw symbolicznie „zgiąć kolana”, znaleźć się najpierw w pozornie beznadziejnej sytuacji? Józef, Mojżesz, Gedeon, Tobiasz, Hiob ….

Dlatego Drodzy Ojcowie, postarajcie się dziś, znaleźć chwilę na to, aby upaść przed Nim na kolana i powierzcie Mu całe swoje ojcostwo. Odmówcie potem modlitwę „Ojcze nasz…” i uczcie się od Niego każdego dnia, jak stawać się najwspanialszym Ojcem we wszechświecie.

ks. Karol Kondracikowski