Ogłoszenia Duszpasterskie 20170618

Informacja pobrana z zmartwychwstania.pl – Ogłoszenia Duszpasterskie 20170618

Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)

Dzisiaj 11 niedziela zwykła.

W dzisiejszą niedzielę Msza św. o godz. 12.30 dla uczniów klas I i II gimnazjum oraz ich rodziców oraz zakończenie roku formacyjnego w przygotowaniu do przyjęcia bierzmowania.

Dzisiaj w naszym kościele o godz. 17.00 modlitwy do Miłosierdzia Bożego wraz z
katechezą ks. Adama.

Zapraszamy do udziału w Nieszporach eucharystycznych w ramach dawnej oktawy Bożego Ciała razem z nabożeństwem czerwcowym. We czwartek (22.06) zakończenie oktawy Bożego Ciała, procesja eucharystyczna, błogosławieństwo dzieci oraz poświęcenie kwiatów i ziół (wianuszki).

Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, Zakonnika (21.06).

Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa (piątek – 23.06). W naszym kościele Msze św. o godz. 6.30, 10.00, 16.30 i 18.00. Kancelaria nieczynna, nie ma postu.

Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela (24.06).

Dzień Ojca (23.06). Modlimy się za naszych Ojców.

Msza św. w naszym kościele na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego w piątek (23.06) o godz. 8.15. Zapraszamy do udziału dzieci, rodziców, nauczycieli i katechetów.

Jest czasopismo Miłujcie się, ciekawe artykuły. Zachęcam do lektury.

Zapisy na Pieszą Pielgrzymkę do Różanegostoku u Ks. Michała. Pakiet pielgrzyma -10 zł.

Dziękuję Rodzicom młodzieży bierzmowanej za dar ołtarza w kwocie 1500 zł. Kwotę tę przekażemy na ławki do naszego kościoła. Jeszcze raz dziękuję Ks. Michałowi i Pani Agnieszce Samul za solidne przygotowanie młodzieży do bierzmowania.

Jestem bardzo wdzięczny za ofiary na tacę w poprzednią niedzielę na naszą
plebanię i nagłośnienie przed kościołem w uroczystość Bożego Ciała oraz za dzisiejsze do puszek na KUL.

W niedzielę 25.06 odbędzie się spotkanie przedpielgrzymkowe z Ks.Wojciechem o godz. 16.00 w dolnym kościele.

Uwaga: Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)