Ogłoszenia – Wniebowstąpienie Pańskie – 2017-05-28

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – Wniebowstąpienie Pańskie – 2017-05-28

• W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.
  • W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwa o godz. 7.00 i 18.00. W sobotę wieczorem Litania Loretańska będzie odmówiona wspólnie przed rozpoczęciem mszy o godz. 18.00.
  • W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Jest to pierwsza niedziela miesiąca. Po mszy o godz. 9.00 nabożeństwo czerwcowe i procesja eucharystyczna.
  • Nabożeństwa czerwcowe będą odprawiane w niedziele po mszy o godz. 9.00, a w dni powszednie po mszy o godz. 18.00.
  • Wczoraj rozpoczęła się peregrynacja figury Matki Boskiej Fatimskiej na ul. Ireny Zarzeckiej. Następnie od 13 czerwca ul. Anieli Krzywoń, a potem ulice: Turowskiego, Grecka, Duńska i Troczewskiego.
  • Bardzo serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na tzw. oazy wakacyjne. Podczas wakacji odbędą się dwa turnusy na terenie naszej diecezji. Jeden na początku wakacji drugi od połowy lipca. Oazy wakacyjne to pewien rodzaj rekolekcji. Jest tam czas na modlitwę, konferencje, wspólne zabawy i spędzanie czasu z rówieśnikami. Dzieci i młodzież na oazach jest dobierana wiekiem. Dlatego jest wiele stopni dostosowanych do poziomu uczestników. Koszt oazy to tylko 500zł. Wszelkie informacje i zapisy można uzyskać u Ks. Łukasza i Ks. Adama. Zapisy tylko do końca maja.