VI Niedziela Wielkanocna A 21.05.2017

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – VI Niedziela Wielkanocna A 21.05.2017

W dniu dzisiejszym po każdej Mszy świętej przed kościołem zbiórka do puszek przez Fundację  „ Pomóż  im”. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.

• 24 maja – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych.
  • 25 maja – wspomnienie św. Filipa Nereusza, Prezbitera.

Od piątku 26 maja Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Za udział w Nowennie można uzyskać odpust zupełny.

26 maja – Dzień Matki. Polecajmy w tym dniu nasze matki pamięci modlitewnej.

Dni modlitw o dobre urodzaje oraz za kraje głodujące w poniedziałek, wtorek i środę przed Wniebowstąpieniem Pańskim.

W sobotę 27 maja o godz. 16. 00 spotkanie KŻR i osób wyjeżdżających na pielgrzymkę do Lichenia i Torunia w salce duszpasterskiej na plebanii.

Wspólnota Ruchu Rodzin Nazaretańskich zaprasza osoby chętne na rekolekcje pogłębiające duchowe przeżywanie Eucharystii, które odbędą się w Hodyszewie w dniach 26-28 maja. Więcej informacji na tablicach ogłoszeń.

W następną niedzielę, 28 maja, Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

Na Mszy św. o godz. 11.30 rocznica I Komunii św. DZIECI NIE MUSZA  BYĆ W ALBACH

W następna niedzielę przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na remont ośrodka Metanoia prowadzony przez białostocką Caritas.