21 maja – 6. Niedziela Wielkanocna – Ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 21 maja – 6. Niedziela Wielkanocna – Ogłoszenia

 1. Dzisiaj jest 6 NIEDZIELA WIELKANOCNA.Nabożeństwo majowe o godz.17.30.
 2. Dzisiaj dzieci klas trzecich Szkoły Podstawowej nr 12 i 16 i uczące się poza naszą parafią przystępują do Pierwszej Komunii Św. Od jutra te dzieci będą miały Biały Tydzień. Codziennie o godz. 18.00 Msza św. i nabożeństwo majowe.
 3. 24 maja – środa – Wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.
 4. 24 maja – środa – w naszej parafii wieczysta adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpocznie się po Mszy św. o godz. 7.00 i będzie trwała do godz. 17.30. O godz. 17.30 nabożeństwo majowe i nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin. Zachęcamy do adoracji. W tym dniu modlimy się za Kościół katolicki w Chinach.
 5. 26 maja – piątek – Dzień Matki. Pamiętajmy o naszych Matkach żyjących i o tych, które odeszły do wieczności.
 6. W przyszłą niedzielę 28 maja Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa.
 7. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 10.30 rocznica I Komunii Św. W związku z tym w piątek o godz. 17.00 spowiedź dzieci i ich rodzin.
 8. W piątek rozpoczyna się nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Nowenna będzie połączona z nabożeństwem majowym. Za udział w nowennie można zyskać odpust zupełny.
 9. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian i mieszkańców naszego osiedla i nie tylko na VII Festyn Rodzinny, który odbędzie się 27 maja, sobota w godz. od 13.00 do 21.00, na parkingu koło naszego kościoła. Prosimy, w miarę możliwości o przyniesienie ciasta przed festynem.  
 10. Jest czasopismo diecezjalne: „Drogi Miłosierdzia” na maj i  „Mały Gość Niedzielny”. Zachęcamy do nabycia i czytania.
 11. W ubiegłą niedzielę nasz chór parafialny „Totus Tuus” pod dyrekcją Pani dyrygent Doroty Tymińskiej wziął udział w IX Regionalnym Festiwalu Pieśni Maryjnej, który się odbył w Bobrówce.
 12. Dzisiaj zbiórka ofiar do puszek na potrzeby Białostockiego Hospicjum dla dzieci.
 13. Rada Osiedla Bacieczki serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na spotkanie, które odbędzie się 23 maja 2017r. w Publicznym Gimnazjum nr 6 w Białymstoku o godz. 18.00. Celem spotkania będzie poruszenie spraw bieżących oraz omówienie budżetu obywatelskiego.
 14. Dziękujemy za ofiary na budowę kościoła. W ubiegłą niedzielę na tacę przeznaczoną na budowę kościoła złożono: 10189,15 zł. i 11$. Rodzice dzieci klas trzecich, które w tym roku przystąpiły do I Komunii Św. złożyli 6525 zł. na budowę kościoła. Serdeczne Bóg zapłać. Dziękujemy za makulaturę i nakrętki. Obecnie trwają prace wewnątrz kościoła. Ustawiane są stemple pod ostatnie dwa odcinki stropu.