V Niedziela Wielkanocna A 14.05.2017

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – V Niedziela Wielkanocna A 14.05.2017

16 maja – święto św. Andrzeja Boboli . Patrona Polski

W  niedzielę 28 maja  na Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie dzieci w I rocznicę komunii św.

W minionym  tygodniu rozpoczęliśmy pracę nad umieszczeniem płaskorzeźby Trójcy Świętej nad wejściem do kościoła. Prace potrwają jeszcze przez cały tydzień. Za wszelkie ofiary składane na ten cel składamy wielkie Bóg zapłać.

 

Wspólnota Ruchu Rodzin Nazaretańskich zaprasza osoby chętne na rekolekcje pogłębiające duchowe przeżywanie Eucharystii, które odbędą się w Hodyszewie w dniach 26-28 maja. Więcej informacji na tablicach ogłoszeń.

 

W czwartek 11 maja diakon Jakub Targoński zakończył już praktykę duszpasterska w naszej parafii. Święcenia Kapłańskie  otrzyma w katedrze białostockiej 27 maja o godz. 11.00, a Mszę św. prymicyjną odprawi 28 maja o godz. 12.00 w kościele  Matki Bożej Fatimskiej w Białymstoku na które serdecznie zaprasza. W naszej parafii sekundycję odprawi  4 czerwca o godz. 9.30 i udzieli prymicyjnego błogosławieństwa.

 

Młodzież i dzieci zachęcamy do wzięcia udziału w wakacyjnych rekolekcjach oazowych. Karty zgłoszeniowe są już do odbioru u ks. Adama