Relacja z VII Biegu o Puchar Proboszcza

Informacja pobrana z parafiaswrodzina.pl – Relacja z VII Biegu o Puchar Proboszcza

3 maja 2017r. odbył się VII Bieg o Puchar Proboszcza Parafii Św. Rodziny w Czarnej Białostockiej w celu uczczenia święta Matki Bożej Królowej Polski oraz 226 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Bieg został zorganizowany przez Parafię p.w. Świętej Rodziny przy współpracy Burmistrza Czarnej Białostockiej i Dyrektora Domu Kultury. Impreza zgromadziła na placu przed kościołem wielu uczestników i obserwatorów . Uroczystego otwarcia dokonał ks. Jerzy Buzun Proboszcz parafii p.w. Św. Rodziny.

Bieg odbył się w następujących kategoriach: – przedszkolaki na dystansie ok. 100 metrów, – uczniowie szkoły podstawowej – kl. I-II – 250 metrów, – uczniowie szkoły podstawowej – kl. III-IV – 400 metrów, – uczniowie szkoły podstawowej – kl. V-VI – 600 metrów, – gimnazjaliści – 700 metrów, – bieg główny dla osób dorosłych – kobiety 600 metrów, mężczyźni 800 metrów, – sztafeta rodzinna – trasa wokół kościoła.

Laureatami i zdobywcami pucharów i medali w poszczególnych kategoriach zostali:

PRZEDSZKOLAKI

1. Rodzina Piekunków
2. Rodzina Kołpaków
3. Rodzina Sawośków

W biegu wzięło udział 181 zawodników. Nie zabrakło emocji, radości i sportowej rywalizacji. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale . Dekoracji biegaczy dokonali ks. Proboszcz i Pana Burmistrz Czarnej Białostockiej.
Dodatkową atrakcją imprezy były pyszne, kiełbaski z grilla , pączki i gorąca herbatka. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za przybycie i świetną zabawę .
Do zobaczenia za rok!!!
Serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji VI Biegu o Puchar Proboszcza:
Panu Jackowi Chrulskiemu – Burmistrzowi Czarnej Białostockiej,
Panu Grzegorzowi Bogdanowiczowi – Dyrektorowi Domu Kultury w Czarnej Białostockiej, za przeprowadzenie biegu:
Panu Markowi Jakimikowi
Pani Agnieszce Chodziutko
Panu Markowi Chomko, za opiekę medyczną :
Pani dr Liliji Piekarskiej, naszym niezawodnym sponsorom dzięki którym każdy mógł skosztować kiełbaskę z grilla, pączka i gorącą herbatkę:
Państwu Kindze i Dariuszowi Moniuszkom Państwu Beacie i Arkadiuszowi Gregorczukom
Państwu Beacie i Andrzejowi Zajkowskim
Państwu Halinie i Krzysztofowi Zajkowskim Państwu Joannie i Adamowi Kossakowskim, oraz wszystkim osobom które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do organizacji imprezy Serdeczne Bóg zapłać !