Ogłoszenia Duszpasterskie 20170514

Informacja pobrana z zmartwychwstania.pl – Ogłoszenia Duszpasterskie 20170514

Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)

Dzisiaj 5 niedziela wielkanocna, uroczystość Pierwszej Komunii św. podczas Mszy św. o godz. 9.30, 11.00 i 12.30. Biały Tydzień od poniedziałku do piątku włącznie, zawsze o godz. 18.00.

Dzisiaj o godz. 17.00 modlitwy do Miłosierdzia Bożego wraz z katechezą.

W ubiegłą niedzielę w naszym kościele rozpoczęliśmy kurs przedmałżeński (zaplanowanych zostało pięć niedzielnych spotkań, zawsze po Mszy św. o godz. 18.00). Dzisiaj Pani mgr Bożena Tarasiewicz, Doradca Rodzinny i Mediator, wygłosi w dolnym kościele konferencję na temat: Relacje małżeńskie. W następną niedzielę Ks. prof. dr hab. Józef Zabielski, wygłosi w górnym kościele konferencję na temat : Zagadnienia moralne sakramentu małżeństwa. Zapraszamy do udziału.

Święto św. Andrzeja Boboli, Kapłana i Męczennika, Patrona Polski (16.05).

W ubiegłą niedzielę ofiarowaliśmy na tacę na nasze Archidiecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne w Białymstoku 5247,46 zł. Bardzo dziękuję.

W następną niedzielę ofiary na tacę przeznaczmy na naszą plebanię, a do puszek na białostockie Hospicjum dla Dzieci.

Od 19 maja na ekranach kin można oglądać wyjątkowy film: Teraz i w godzinę śmierci. To wielka opowieść o sile modlitwy różańcowej, splecionych z nią losów świata i losach pojedynczych ludzi. Produkcja filmu powstawała na czterech kontynentach przez kilka lat. Ukazuje, że różaniec to modlitwa, dzięki której na świecie dzieją się rzeczy niezwykłe. Gorąco zachęcamy do wybrania sie do kina. Plakat o filmie w przedsionku kościoła.

Nabożeństwo majowe (ogólno parafialne) w naszym kościele po Mszy św. o godz. 18.00, natomiast dla młodzieży w poniedziałki, wtorki, środy i piątki o godz. 19.30. Zapraszamy do udziału w kościele lub do odmawiania Litanii Loretańskiej w gronie rodziny, gdy nie możemy być w kościele.

Uwaga: Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)