Ogłoszenia – 5 Niedziela Wielkanocna – 2017-05-14

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – 5 Niedziela Wielkanocna – 2017-05-14

• Nowenna do św. Rafała Kalinowskiego zostanie odprawiona w sobotę, 20 maja po wieczornej mszy św. i nabożeństwie majowym.

• W przyszłą niedzielę o godz 12.30 rocznica I Komunii świętej.

• W przyszłą niedzielę taca przeznaczona na budowę kościoła i plebanii. Przed kaplicą natomiast będą zbierane ofiary do puszek na potrzeby Domowego Hospicjum dla Dzieci.

• Bardzo serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na tzw. oazy wakacyjne. Podczas wakacji odbędą się dwa turnusy na terenie naszej diecezji. Jeden na początku wakacji drugi od połowy lipca. Oazy wakacyjne to pewien rodzaj rekolekcji. Jest tam czas na modlitwę, konferencje, wspólne zabawy i spędzanie czasu z rówieśnikami. Dzieci i młodzież na oazach jest dobierana wiekiem. Dlatego jest wiele stopni dostosowanych do poziomu uczestników. Koszt oazy to tylko 500zł. Wszelkie informacje i zapisy można uzyskać u Ks. Łukasza i Ks. Adama. Zapisy tylko do końca maja.