Ogłoszenia Duszpasterskie 20170507

Informacja pobrana z zmartwychwstania.pl – Ogłoszenia Duszpasterskie 20170507

Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)

Dzisiaj 4 niedziela wielkanocna, niedziela Dobrego Pasterza.

W dzisiejszą niedzielę w naszym kościele rozpoczyna się kurs przedmałżeński (zaplanowanych zostało pięć niedzielnych spotkań, zawsze po Mszy św. o godz. 18.00). Wygłoszę konferencję na temat zagadnień duszpastersko-liturgicznych sakramentu małżeństwa. Zapraszamy do udziału. W następną niedzielę Pani mgr Bożena Tarasiewicz, Doradca Rodzinny i Mediator, będzie mówić o Relacjach małżeńskich ( w dolnym kościele).

W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 Różaniec z rozważaniami dla Kół Żywego Różańca i wszystkich chętnych.

Dzisiaj katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych o godz. 17.00.

Dzisiaj Msza św. o godz. 9.30 dla uczniów klas trzecich i ich rodziców.

Nabożeństwo majowe (ogólnoparafialne) w naszym kościele po Mszy św. o godz. 18.00, natomiast dla młodzieży w poniedziałki, wtorki, środy i piątki o godz. 19.30. Zapraszamy do udziału w kościele lub do odmawiania Litanii Loretańskiej w gronie rodziny, gdy nie możemy być w kościele.

Uroczystość św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski (8.05).

W poniedziałek (8.05) dzień imienin Abp. Stanisława Szymeckiego. Modlimy się za dostojnego Solenizanta.

Wspomnienie NMP Fatimskiej (13.05). Nabożeństwo Fatimskie w naszym kościele w sobotę (13.05) bezpośrednio po nabożeństwie majowym.

Rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne.

Kwartałowe Dni Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne we środę, piątek i sobotę (10, 12 i 13.05).

W sobotę (13.05) spowiedź dzieci i ich rodzin przed Pierwszą Komunią świętą od godz. 10.00.

Uroczystość Pierwszej Komunii świętej w niedzielę (14.05) podczas Mszy św. o godz. 9.30, 11.00 i 12.30.

Jest majowe czasopismo Drogi Miłosierdzia poświęcone 100 rocznicy objawień fatimskich. Zachęcam do lektury.

Dziękuję za dzisejsze ofiary na tacę na Archidiecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne w Białymstoku.

Uwaga: Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)