Kurs Jan w Hermanówce

Informacja pobrana z chcejezusa – Kurs Jan w Hermanówce

Za nami wspaniały majowy weekend w Hermanówce, podczas którego 47 osób uczestniczyło w kursie Jan.
Czas, w którym pozwalaliśmy, aby Bóg formował nasze serca w serce Ucznia.

Oto kilka świadectw z kursu:

Na kursie Jan Jezus Nauczyciel z wielką delikatnością pokazał mi to, co mnie od Niego oddziela w moim życiu, a zarazem zapewnił o tym, że pomimo tych ułomności On chce, abym była Jego uczniem. Przypomniał mi, że najważniejsze jest to, abym przy Nim trwała i słuchała Jego głosu każdego dnia. On będzie mnie formował, abym stawała się coraz bardziej autentyczna w swoim uczniostwie i przez to przyciągnęła do Niego kolejnych uczniów.
Monika, 27 lat

Jezus Nauczyciel na kursie Jan pokazał mi, że nie chce bym wegetował w swoim życiu. Pokazał mi wyraźnie, abym trwał z Nim w relacji uczeń- Mistrz. Dostrzegłem potrzebę odnowienia tej relacji, poukładania jeszcze wielu spraw w swoim życiu. Wiem, że On chce mi w tym pomagać. Pan pokazał mi, że chce formować moje serce, szczególnie przez karty Pisma Świętego. Wiem, że prawdziwe życie to życie przy Jezusie Nauczycielu, życie pełne barw. Warto być uczniem!
Marcin, 22lat

Jezus Nauczyciel podczas kursu Jan pokazał mi, że jestem ważnym elementem planu Bożego i Bóg obdarzył mnie zaufaniem.
Ania, 42 lata

Bóg szczególnie działał podczas tego kursu. Pokazał mi jak zakłamanie żyłam z samą sobą, jak moje serce było utworzone na płytkich wartościach. Doświadczyłam „śmierci” swojego starego serca i Jezus Nauczyciel na Eucharystii bardzo namacalnie podarował mi nowe. Serce pełne miłości, kobiecości i pokoju. Wezwał mnie również do tego, abym formowała się w celu przyszłej ewangelizacji.
Magdalena, 23 lata

Jezus Nauczyciel podczas kursu Jan pokazał mi, ze to On niezależnie od tego jaki jestem, ukochał tak wielką miłością, ze osobiście wybrał mnie na Swego ucznia. Nie przeszkadzały Mu moje wady i niedociągnięcia, ich także potrzebował, aby uformować mnie na nowo. Jego miłość jest tak gorąca, że zapaliła mnie do tego, aby iść i świadczyć, że Jezus żyje, zmartwychwstał i działa teraz, w każdym moim słowie, geście, w trudnym doświadczeniu.
Sławek, 50l.

Podczas kursu Jan, Jezus Nauczyciel pokazał mi, że zaprasza na głębię relacji z Nim i innymi ludźmi, których stawia na mojej drodze. Pokazał mi, że inni ludzie to Ziemia Święta, a relacje to ścieżki do niej. Tylko tak mogę być prawdziwym uczniem Jezusa.
Jezus obdarzył mnie większą odwagą bycia z innymi i moją wspólnotą.
Jolanta, 54l

Jezus Nauczyciel podczas kursu Jan pokazał mi, że dla Niego nie ma rzeczy niemożliwych. On może mnie przemienić, uzdrowić, uwolnić wtedy, kiedy chce, ale szczególnie w Eucharystii. Jezus pragnie, abym była wolna od przywiązań, otwarta na Jego natchnienia, posłuszna Jego woli, dała się Mu formować. Chcę wciąż na nowo budować z Nim osobistą relację, dzieliła się ty, co od Niego otrzymałam z bliźnimi.
Za wszystko, czego mogłam doświadczyć podczas kursu – Chwała Panu!!!
Anna, 39 lat