07 maja 2017 – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

Informacja pobrana z dojlidyparafia.pl – 07 maja 2017 – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Bóg zapłać wszystkim dobrodziejom naszej Parafii. Polecamy ich Bogu w naszych wdzięcznych modlitwach. Serdeczne dzięki za dzisiejsze ofiary na tacę przeznaczone na AWSD w Białymstoku i datki do puszek przed kościołem na rzecz podopiecznych Domowego Hospicjum dla Dzieci w ramach Ogólnopolskiej Kampanii „Pola Nadziei”!

2. W czekającym tygodniu:

– poniedziałek (08.05) – Uroczystość Św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski.  O godz. 18.00 Msza św. składkowa za Jego przyczyną w intencji żyjących i zmarłych, szczególnie noszących to imię. Zapisy intencji w zakrystii.

W tym dniu przypadają imieniny Ks. Abp. Seniora Stanisława Szymeckiego.

Pamiętajmy w modlitwach o Dostojnym Solenizancie, a  także o ś.p. ks. Stanisławie Zdziechu i ks. Stanisławie Suchowolcu, którzy wśród nas pracowali!

sobota (13.05) –  Rocznica Objawień MATKI BOŻEJ FATIMSKIEJ,

po Mszy św. o godz. 18.00: Różaniec Fatimski i Procesja z Figurą Maryi wokół kościoła, Nabożeństwo Majowe