XXIX Festiwal Pieśni Liturgicznej i Piosenki Religijnej

Informacja pobrana z akcja-katolicka.bialystok.opoka.org.pl – XXIX Festiwal Pieśni Liturgicznej i Piosenki Religijnej

sw cecylia

XXIX Festiwal Pieśni Liturgicznej i Piosenki Religijnej


Akcja Katolicka Archidiecezji Białostockiej zaprasza wszystkich do udziału w XXIX Katolickim Festiwalu Pieśni Liturgicznej i Piosenki Religijnej.

           W Festiwalu mogą brać udział schole, zespoły oraz chóry w trzech kategoriach wiekowych: do 12 lat, od 13 do 18 lat i powyżej 18 lat.  Jedynym warunkiem uczestnictwa w przesłuchaniach konkursowych jest dostarczenie poprawnie wypełnionej karty zgłoszeniowej. Zgłoszenia należy przesłać  pocztą elektroniczną na adres:  pperkowski@op.pl  do dnia 28 maja.    Uczestnicy prezentują jedną katolicką pieśń liturgiczną (w oparciu o dostępny śpiewnik liturgiczny) i jedną piosenkę religijną. Przesłuchania konkursowe odbędą się w    Centrum  Wystawienniczo-Konferencyjnym Archidiecezji Białostockiej przy ul. Kościelnej 1A  w  Białymstoku,  w dniu 03 czerwca 2017 roku o godz. 10.00(sobota), we wszystkich kategoriach wiekowych.

 Druk zgłoszenia

 Regulamin Festiwalu

Najlepsi wykonawcy wytypowani przez Jury Festiwalu wystąpią w Koncercie laureatów, który odbędzie się tradycyjnie w Boże Ciało 15 czerwca  2017 roku o godz. 16.00  w amfiteatrze przy   Operze i  Filharmonii  Podlaskiej    ul. Odeska  1      w Białymstoku.

 Zapraszamy do udziału.