Niedziela Palmowa, Męki Pańskiej 09.04.2017

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – Niedziela Palmowa, Męki Pańskiej 09.04.2017

Cytat Tygodnia:
Słowo stało się szafarzem łask Ojca dla dobra ludzi. Dla nich dokonało tylu dzieł. Ono ukazało Boga ludziom, a człowieka przedstawiło Bogu. Zachowało niewidzialność Ojca, aby człowiek nie lekceważył Boga i miał cel swoich pragnień. [św. Ireneusz]

Niedziela Palmowa, Męki Pańskiej
9 kwiecień  2017

Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Wielki Tydzień. Szczegółowy plan liturgii Triduum Paschalnego jest na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii. Przeczytać plan Triduum Paschalnego.

W Wielki Czwartek o 9 rano Msza Krzyżma w Bazylice Archikatedralnej. Wszyscy jesteśmy zaproszeni.

W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły, zaleca się abstynencje od pokarmów mięsnych w Wielką Sobotę.