V Niedziela Wielkiego Postu 02.04.2017

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – V Niedziela Wielkiego Postu 02.04.2017

Cytat Tygodnia:
Cóż ci pomoże, że dajesz Bogu tę rzecz, gdy On innej żąda od ciebie? Poznaj, czego Bóg żąda od ciebie i spełnij to, a przez to lepiej zadowolisz swe serce, niż czyniąc, co sam pragniesz.
[św. Jan od Krzyża]

2 kwiecień  2017

9 kwietnia, obchodzimy   Niedzielę Palmową, Męki Pańskiej. Na każdej mszy świętej poświęcenie palm, na pamiątkę wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy.
Bardzo prosimy, aby wzorem lat poprzednich nabywać palmy zrobione przez członków Rady Parafialnej i Klubu Seniora z Kleosina. Ofiary złożone za palmy  będą przeznaczone na dokończenie budowy naszego kościoła.

Taca z dzisiejszej niedzieli w całości jest przeznaczona dla ojca Rekolekcjonisty.

W naszym sklepiku są do nabycia świece „Paschaliki”, cena jednej świecy 10 złotych. Ofiary ze świec będą przeznaczone na Caritas.