Ogłoszenia Duszpasterskie 20170326

Informacja pobrana z zmartwychwstania.pl – Ogłoszenia Duszpasterskie 20170326

Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)

Dzisiaj 4 niedziela Wielkiego Postu. Rozpoczynamy czterodniowe rekolekcje wielkopostne (parafialne i szkolne) pod przewodnictwem Ks. Marka Czecha. Nie spowiadamy w niedzielę, natomiast będziemy spowiadać w poniedziałek, wtorek i środę. Porządek rekolekcji na stronie internetowej parafii i w przedsionku kościoła.

Parafialna rekolekcyjna Droga Krzyżowa w dzisiejszą niedzielę (26.03) o godz. 15.00 ulicami parafii.

Gorzkie Żale w naszym kościele w niedziele (po Mszy św. o godz. 12.30), we środy i soboty (po Mszy św. o godz. 18.00). Droga Krzyżowa w naszym kościele: dla dzieci we wtorki o godz. 17.30 (opiekuje sie Ks. Adam i Panie katechetki); dla dorosłych w piątki o godz. 17.15 (Ks. Proboszcz) i dla młodzieży również w piątki po Mszy św. o godz. 18.00 (Ks. Michał). W niedziele Wielkiego Postu śpiewamy Godzinki o Męce Pańskiej.

Za udział w Gorzkich Żalach i Drodze Krzyżowej możemy otrzymać odpust zupełny.

Bierzmowanie w naszym kościele w niedzielę 11 czerwca 2017 r. podczas Mszy św. o godz. 12.30. Bierzmowania będzie udzielał Abp Edward Ozorowski, Metropolita Białostocki.

Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP w pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 7.30, następnie spotkanie w dolnym kościele Koła Przyjaciół Radia Maryja wraz z katechezą.

Prosimy o produkty żywnościowe i słodycze na paczki świąteczne oraz o ofiary na kwiaty do Ciemnicy i Bożego Grobu. Dziękujemy za już ofiarowane.

Nabywajmy paschałki, czyli świece Caritas na stół wielkanocny w cenie 10zł

Ks. Wojciech prosi uczestników pielgrzymki o wpłacanie zaliczki w kwocie 500 zł.

W następną niedzielę Msza św. o godz. 9:30 dla dzieci klas trzecich z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych. Dzieci przychodzą ze świecami.

Uwaga: Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)