26 marca – 4. Niedziela Wielkiego Postu – Ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 26 marca – 4. Niedziela Wielkiego Postu – Ogłoszenia

  1. Dzisiaj jest 4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU. O godz. 17.20 – Gorzkie Żale.
  2. 1 kwietnia – pierwsza sobota miesiąca – Msza św. i nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi o godz. 7.00.
  3. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin w środę o godz. 18.30.
  4. W tym tygodniu Droga Krzyżowa dla dorosłych w piątek o godz. 18.30, dla młodzieży w sobotę o godz. 18.40. dla dzieci – wtorek o godz. 17.00. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.20, we wtorek o godz. 18.30.
  5. W sobotę 1 kwietnia o godz. 18.00 rozpoczynamy wielkopostne rekolekcje. Będą trwały do 5 kwietnia włącznie. Plan rekolekcji znajduje się na tablicy ogłoszeń, na stronie internetowej parafii i dzisiaj ministranci rozdają plan rekolekcji przed kościołem. Prosimy wziąć i zapoznać się z programem rekolekcji. Zachęcamy do udziału w rekolekcjach.
  6. Zbliżają się Święta Wielkanocne. W naszej parafii są rodziny potrzebujące. Możemy im pomóc zakupując produkty żywnościowe długoterminowe. W starej kancelarii są do wzięcia siatki z przeznaczeniem na żywość, które należy przynieść do niedzieli palmowej – 9 kwietnia. Wszystkim, którzy okażą wielkie serce potrzebującym niech Pan wynagrodzi stokrotnie.
  7. Dziękujemy za ofiary na budowę kościoła, za makulaturę i nakrętki.
  8. Już kolejny rok możemy wspierać naszą wspólnotę parafialną przekazując na jej rzecz 1% podatku w rozliczeniu PIT za 2016 rok. Stowarzyszenie Rodzina na Plus organizuje akcję pomocy w rozliczeniach PIT pod hasłem „Przekaż 1% podatku – to nic nie kosztuje!”. Można przynosić do Biblioteki Parafialnej w niedzielę w godzinach od 11.30 do 14.00. Rozliczenia będą weryfikowane przez wykwalifikowane osoby. Zachęcamy do rozliczania się również emerytów i rencistów. Dziękujemy i prosimy o wsparcie.